INTELIGENTNE SYSTEMY INFORMATYCZNE

INTELIGENTNE SYSTEMY INFORMATYCZNE

INTELIGENTNE SYSTEMY INFORMATYCZNE

Studia w Katowicach

inteligentne systemy informatyczne

 

Odkryj studia inteligentne systemy informatyczne w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Inteligentne systemy informatyczne studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Chciałbyś poznać najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne, powstałe w oparciu o dokonania naukowe wielu dziedzin pokrewnych? Jesteś miłośnikiem dziedzin ścisłych, dla którego obcowanie z matematyką jest źródłem przyjemności? Swoją zawodową przyszłość widzisz jedynie w obszarze IT? W takim razie podejmij inteligentne systemy informatyczne.

Jest to propozycja kształcenia, która umożliwi ci zrozumienie złożonych zagadnień programistycznych, automatyzacyjnych i sieciowych, służących do modyfikowania oraz tworzenia inteligentnych rozwiązań w obszarze szeroko rozumianej informatyki. Zdobyte kompetencje pozwolą ci na wykorzystanie ich w obszarze różnych przedsiębiorstw.

Abiturienci inteligentnych systemów informatycznych mogą pracować na stanowiskach programistycznych, analitycznych, dobrze odnajdują się podczas tworzenia stron internetowych i aplikacji mobilnych, mogą zająć się implementowaniem inteligentnych systemów do istniejących rozwiązań informatycznych lub stawiają na założenie własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia INTELIGENTNE SYSTEMY INFORMATYCZNE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)