INŻYNIERIA JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

INŻYNIERIA JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

INŻYNIERIA JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Studia w Katowicach

inżynieria jakości oprogramowania

 

Odkryj studia inżynieria jakości oprogramowania w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynieria jakości oprogramowania studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Inżynieria jakości oprogramowania to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, której głównym celem jest przedstawienie przyszłym absolwentom wszechstronnych zagadnień, dotyczących praktycznego planowania, projektowania i automatyzacji testów oprogramowania oraz teoretycznych aspektów na temat sposobów zapewnienia jakości systemów informatycznych.

Zanim zasłużysz na miano eksperta do spraw inżynierii jakości oprogramowania, będziesz musiał zmierzyć się z szeregiem interdyscyplinarnych przedmiotów, takich jak na przykład: relacyjne systemy baz danych, wybrane narzędzia wspomagające testowanie oprogramowania, automatyzacja testów oprogramowania. Dzięki nim opanujesz najważniejsze umiejętności informatyczne i inżynierskie oraz zdobędziesz szeroką wiedzę teoretyczną z tego obszaru.

Absolwenci inżynierii jakości oprogramowania będą mogli znaleźć zatrudnienie na arenie międzynarodowej, między innymi w przedsiębiorstwach i korporacjach informatycznych, biurach projektowych branży IT, rozpoczniesz karierę freelancera w wybranym obszarze kreślonym przez szeroką branżę IT.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia INŻYNIERIA JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)