TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM KOREAŃSKIM

TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM KOREAŃSKIM

TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM KOREAŃSKIM

Studia w Katowicach

tłumaczeniowa z językiem koreańskim

 

Odkryj studia tłumaczeniowa z językiem koreańskim w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Tłumaczeniowa z językiem koreańskim studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Język koreański uchodzi za bardzo trudny, a w związku z szerokim zapotrzebowaniem na osoby biegle nim władające na międzynarodowej arenie zawodowej, propozycja, jaką jest tłumaczeniowa z językiem koreańskim stanowi atrakcyjną opcję dla osób zainteresowanych pogłębianiem swoich kompetencji językowych oraz ciągłym kształceniem w pragmatycznych obszarach.

Przyszli absolwenci, zanim staną przed wyborem najbardziej odpowiedniej opcji zawodowej, zmierzą się ze złożonym programem kształcenia, zawierającym blok przedmiotów tłumaczeniowych, gramatycznych oraz poświęconych wykształceniu praktycznych umiejętności posługiwania się językiem angielskim i koreańskim w praktyce.

Pozyskane kwalifikacje zawodowe pozwolą abiturientom na zdobycie pracy nie tylko na arenie krajowej, ale również zagranicą. Jako jeden z nich podejmiesz zatrudnienie w międzynarodowych biurach tłumaczeniowych, korporacjach nastawionych na kontakt z kontrahentem obcojęzycznym, pomyślisz o zatrudnieniu w szkołach językowych i wybranych jednostkach administracyjnych lub firmach sektora prywatnego. Jak sam widzisz, spektrum możliwości będzie na tyle szerokie, że bez trudu zdołasz odnaleźć coś dla siebie.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM KOREAŃSKIM

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)