ARTPEDAGOGIKA

ARTPEDAGOGIKA

ARTPEDAGOGIKA

Studia w Bydgoszcz

artpedagogika

 

Odkryj studia artpedagogika w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Artpedagogika studiaBydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Artpedagogika to nowoczesna propozycja kształcenia, wpisująca się doskonale w zapotrzebowania współczesnego rynku pracy. Zdobędziesz potrzebną wiedzę odnoszącą się do teorii wychowania estetycznego oraz estetyki pedagogiki. Zdobędziesz odpowiednie kompetencje do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, terapeutycznych, badań i działań diagnostycznych.

Interdyscyplinarny program kształcenia pozwala zapoznać się z działalnością paraartystyczną, pedagogiką twórczości, pedagogiką performatywną. Studenci dowiadują się jak wykorzystywać sztukę w terapii, a także rozwijają kreatywność, komunikatywność, cierpliwość, asertywność.

Absolwenci pracują w świetlicach, domach kultury, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, w miejscach, które wykorzystują wychowanie przez twórczość. Odnajdują się na różnych stanowiskach w przedszkolach, szkołach podstawowych publicznych i niepublicznych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych, domach małego dziecka, placówkach, które świadczą usługi wspomagania rozwoju dziecka, w szkołach sanatoryjnych czy szkolnych oddziałach przyszpitalnych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia ARTPEDAGOGIKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)