DORADZTWO ZAWODOWE I PERSONALNE W PLANOWANIU KARIERY Z ELEMENTAMI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

DORADZTWO ZAWODOWE I PERSONALNE W PLANOWANIU KARIERY Z ELEMENTAMI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

DORADZTWO ZAWODOWE I PERSONALNE W PLANOWANIU KARIERY Z ELEMENTAMI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Studia w Bydgoszcz

doradztwo zawodowe i personalne w planowaniu kariery z elementami przedsiębiorczości

 

Odkryj studia doradztwo zawodowe i personalne w planowaniu kariery z elementami przedsiębiorczości w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Doradztwo zawodowe i personalne w planowaniu kariery z elementami przedsiębiorczości studiaBydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Doradztwo zawodowe i personalne w planowaniu kariery z elementami przedsiębiorczości to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, która łączy wiedzę pedagogiczną i z zakresu zarządzania z ekonomią i umiejętnościami menedżerskimi. Oferta stanowi odpowiedź na aktualne zapotrzebowania rynku pracy.

Gruntownie skonstruowany program kształcenia umożliwi Ci planowanie kariery edukacyjno-zawodowej, zapoznanie się z metodyką poradnictwa zawodowego warsztatu przedsiębiorczości, a także z ideą warsztatu trenerskiego czy psychologią w biznesie.

Absolwenci zajmują się planowaniem kariery i doradztwem zawodowym. Pracują w urzędach pracy, gminnych centrach informacji, ochotniczych hufcach pracy, akademickich biurach karier, agencjach poradnictwa pracy i doradztwa personalnego, centrach pomocy rodzinie, działach HR, biurach projektów. Odnajdują się na różnych stanowiskach w działach kadr, firmach szkoleniowych, agencjach zatrudnienia, instytucjach kształcenia ustawicznego, kształcenia dorosłych i młodzieży, instytucjach pomocy społecznej.

Komentarze (0)