OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I INFORMACJI NIEJAWNYCH

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I INFORMACJI NIEJAWNYCH

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I INFORMACJI NIEJAWNYCH

Studia w Bydgoszcz

ochrona danych osobowych i informacji niejawnych

 

Odkryj studia ochrona danych osobowych i informacji niejawnych w Bydgoszcz i sprawdź gdzie możesz studiować

Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych studiaBydgoszcz - specjalność / ścieżka kształcenia

Ochrona danych osobowych i informacji niejawnych to interdyscyplinarny moduł kształcenia, która umożliwi Ci zdobycie kompetencji odnoszących się do ochrony informacji biznesowych oraz danych osobowych we wszystkich sektorach gospodarki.

Studenci mają okazję uczęszczać na najważniejsze przedmioty umożliwiające zdobycie wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania ochroną danych osobowych i informacji niejawnych, zasad przetwarzania danych osobowych, regulacji prawnych związanych z ochroną danych osobowych i informacji niejawnych. Zapoznasz się z zagrożeniami pojawiającymi się w stosunku do bezpieczeństwa informacji, a także z działaniem instytucji w zakresie ochrony danych osobowych i informacji niejawnych.

Absolwenci zatrudniani są w instytucjach państwowych, samorządowych, komercyjnych, w podmiotach systemów bezpieczeństwa. Pracują jako inspektorzy ochrony danych w pionach ochrony danych bądź jako specjaliści w pionach odpowiedzialnych za politykę bezpieczeństwa.

Zobacz, na jakich uczelniach w Bydgoszczy jest specjalność / ścieżka kształcenia OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I INFORMACJI NIEJAWNYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)