Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna studia I stopnia Szczecin

Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna studia I stopnia Szczecin

Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna studia I stopnia Szczecin

Studia I stopnia w Szczecinie

architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna

Odkryj architekturę wnętrz i przestrzeń wirtualną w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Dodaj do ulubionych

Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna studia I stopnia (licencjackie) Szczecin 2021 | woj. zachodniopomorskie

Studia na kierunku architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna w Szczecinie to studia inżynierskie lub magisterskiektórych program kształcenia kończy się uzyskaniem dyplomu inżyniera lub magistra.

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym).

Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

czytaj dalej wszystko o Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna studia I stopnia Szczecin

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest kierunek architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Sztuki w Szczecinie

Akademia Sztuki w Szczecinie

Jednostka prowadząca

Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne

Specjalności na kierunku architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna w Szczecinie?

Aby zostać studentem kierunku architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna będziesz musiał zalizcyć egzamin maturalny z przedmiotów obowiązkowych. Ponadto, wszyscy kandydaci przejdą rozmowę kwalifikacyjną, na której przedstawią swoje dokonania artystyczne oraz egzamin praktyczny z rysunku i malarstwa. Wszystkie szczegółowe informacje na temat rekrutacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej uczelni.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna w Szczecinie - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania na uczelniach

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna w Szczecinie

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Jak wyglądają studia na kierunku architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna?

Interesujesz się sztuką, a inni ludzie postrzegają Cię jako „artystyczną duszę”? Jesteś osobą o dużym poczuciu estetyki i doceniasz piękno otaczających Cię miejsc i przedmiotów? Jednocześnie masz dużą wiedzę na temat zaawansowanych technologi informatycznych i chciałbyś stosować je na co dzień w swojej pracy zawodowej? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to innowacyjny kierunek architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna w Szczecinie będzie dla ciebie odpowiednim wyborem.

Idealnymi kandydatami na studia architektoniczne będą osoby o wszechstronnych zainteresowaniach z zakresu sztuki, nauk technicznych oraz informatycznych. Dodatkowym atutem będą także rozwinięte zdolności plastyczne i manualne oraz duża wyobraźnia przestrzenna.

 

Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku architektura wnętrz i przestrzeni wirtualnej możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (inżynierskie)

 • Studia II stopnia (magisterskie)

 

2. Tryb:

 • studia stacjonarne

 

Studia na kierunku architektura wnętrz i przestrzeni wirtualnej w Szczecinie realizowane są w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Uczelnie w Szczecinie umożliwiają kształcenie w trybie stacjonarnym. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku. Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.

 

Program studiów i przedmioty

Studia na kierunku architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna mają wymiar praktyczny, dzięki czemu będziesz miał okazję zyskać cenne doświadczenie i wykształcić niezwykle istotne umiejętności praktyczne. Jako student sam będziesz wybierał konkretne pracownie projektowe, które będą odpowiadać twoim zainteresowaniom i planom zawodowym. W ofercie kształcenia znajdą się między innymi następujące pracownie:

 • wirtualnej rzeczywistości
 • konstrukcji opakowań
 • projektowania mebla
 • grafika multimedialna
 • fotografia
 • grafika cyfrowa

Studenci dowiedzą się także więcej na temat specyfiki branży architektonicznej i poznają nowoczesne techniki projektowania wnętrz oraz wirtualnej rzeczywistości. Ponadto, rozwiniesz swoje zdolności z zakresu rysunku technicznego i nauczysz się metod projektowania 2D i 3D. W czasie zajęć będziesz miał możliwość korzystania z zaawansowanych technologii informatycznych, które usprawnią i wzbogacą twoją codzienną pracę zawodową.

Jaka praca po studiach?

Studia architektoniczne w Szczecinie dzięki programowi dopasowanemu do realiów obecnego rynku pracy, kształcą specjalistów o wszechstronnej wiedzy i kwalifikacjach zawodowych. Dlatego też, jako absolwent kierunku architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna nie będziesz miał problemu ze znalezieniem przyszłościowej pracy.

Przede wszystkim, znajdziesz zatrudnienie w pracowniach architektonicznych i biurach projektowych. Równie ciekawą opcją może być związanie swojej przyszłości z zakładami produkującymi meble i wyposażenie mieszkalne. Absolwenci często decydują się na pracę w firmach deweloperskich, budowlanych czy w agencjach nieruchomości.

Uzyskaną wiedzę i umiejętności z powodzeniem wykorzystasz zatrudniając się w redakcjach czasopism o tematyce wnętrzarskiej i architektonicznej oraz w innych mediach. Po ukończeniu studiów możesz także założyć własną działalność gospodarczą o profilu dopasowanym do twojego wykształcenia lub kontynuować naukę na studiach magisterskich.

Gdzie studiować na kierunku architektura wnętrz i przestrzeni wirtualnej (studia I stopnia) w Szczecinie?

Uczelnie na których można studiować kierunek architektura wnętrz i przestrzeni wirtualnej (studia I stopnia) w Szczecinie

 • Akademia Sztuki w Szczecinie

 

Kierunki architektura i budownictwo w Szczecinie

11 uczelni w Szczecinie

 

Blisko 70 tysięcy osób wybrało studia w Szczecinie! A liczba szkół wyzszych w mieście też jest imponująca — 5 uczelni publicznych i kilka prywatnych (w tym Collegium Balticum, Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych czy Zachodniopomorska Szkoła Biznesu)

 

Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują szczecińskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

 

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Szczecinie

 


#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

Komentarze (0)