INŻYNIER APLIKACJI I SYSTEMÓW MOBILNYCH

INŻYNIER APLIKACJI I SYSTEMÓW MOBILNYCH

INŻYNIER APLIKACJI I SYSTEMÓW MOBILNYCH

Studia w Szczecinie

inżynier aplikacji i systemów mobilnych

Odkryj inżynier aplikacji i systemów mobilnych w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynier aplikacji i systemów mobilnych studiaSzczecin - specjalność / ścieżka kształcenia

Żyjemy w dobie szeroko dostępnego i względnie taniego Internetu. Coraz więcej osób docenia możliwości korzystania z różnorodnych, użytecznych aplikacji i oprogramowania nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również urządzeniach przenośnych, jak smartfony, czy tablety. Inżynier aplikacji i systemów mobilnych to propozycja kształcenia, której celem jest wyposażenie przyszłych absolwentów w kompetencje przydatne w życiu zawodowym.

Wybierając edukację w ramach tej propozycji, wybierasz jednocześnie sukcesywne pozyskiwanie wiedzy na temat tajników programowania, tworzenia stron internetowych dostępnych dla urządzeń mobilnych, uczysz się rozwiązywania problemów systemowych za pomocą różnorodnego oprogramowania, a ponadto zdobywasz cenną wiedzę na temat działania systemów mobilnych.

Na absolwentów inżyniera aplikacji i systemów mobilnych czeka praca na stanowisku programisty, twórcy stron internetowych, multimediów i oprogramowania użytecznego w międzynarodowych przedsiębiorstwach informatycznych, agencjach kreatywnych oraz biurach projektowych.

Komentarze (0)