INŻYNIER SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

INŻYNIER SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

INŻYNIER SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Studia w Szczecinie

inżynier systemów informatycznych

Odkryj inżynier systemów informatycznych w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Inżynier systemów informatycznych studiaSzczecin - specjalność / ścieżka kształcenia

Inżynier systemów informatycznych to propozycja kształcenia zadedykowana przede wszystkim osobom, które chciałyby związać zawodową przyszłość z niezwykle prężnie rozwijającą się dziedziną. Współczesny sektor informatyczny nieustannie potrzebuje wykwalifikowanych specjalistów, biegłych w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianymi systemami informatycznymi.

Siatka kształcenia na tej interdyscyplinarnej propozycji będzie miała charakter rozbudowany. Wśród przedmiotów specjalistycznych znajdziesz na przykład: podstawowe narzędzia i techniki testowania oprogramowania, analiza i modelowanie procesów biznesowych, czy projektowanie systemów mobilnych. Łatwo się zorientować, że przeważającym przedmiotem będzie matematyka.

Absolwenci inżyniera systemów informatycznych przekonują się o wartościowości ukończonego kształcenia, kiedy starają się o wysokie i atrakcyjne stanowiska. Mogą oni pracować w międzynarodowych przedsiębiorstwach informatycznych, korporacjach korzystających z narzędzi IT, a także własnej działalności gospodarczej.

Komentarze (0)