Informatyka studia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie – rekrutacja 2022/2023

Informatyka studia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie – rekrutacja 2022/2023

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

01.04.2022

Informatyka studia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie – rekrutacja 2022/2023

Informatyka to kierunek interdyscyplinarny, poświęcony w szczególności zagadnieniom z zakresu nauk ścisłych i technicznych – studenci poznają m.in.: podstawy programowania; architekturę komputerów; sposoby zarządzania systemami operacyjnymi, sieciami komputerowymi czy bazami danych.

Absolwenci informatyki rozumieją rolę przedsiębiorczości i i zarządzania w realizacji projektów informatycznych, a także znają współczesne rozwiązania technologiczne, dotyczące np. cyberbezpieczeństwa czy zastosowania sztucznej inteligencji w różnorodnych dziedzinach zawodowych.

Studia na kierunku informatyka w WSEIZ WARSZAWA
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I stopnia
Czas trwania 3,5 roku (studia I stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Program studiów i przedmioty

Studia informatyczne uczą studentów m.in.: planowania i przeprowadzania eksperymentów; analizowania sposobu funkcjonowania istniejącego oprogramowania; projektowania i konfigurowania sieci; programowania strukturalnego.

Uczestnicy zajęć organizowanych w ramach kierunku informatyka poznają np.: teorię języków i metod programowania komputerów, a także specyfikę sieci komputerowych, rozbudowanych baz danych czy systemów wbudowanych.

W programie studiów na kierunku informatyka znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 • architektura komputerów
 • programowanie obiektowe
 • elektrotechnika i elektronika
 • inżynieria oprogramowania
 • bezpieczeństwo systemów i sieci
 • teoria sygnałów i informacji
 • programowanie robotów
   

Sprawdź także:

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie kierunki studiów

Warszawa kierunki studiów
 

Przykładowe specjalności

Programowanie aplikacji – Absolwent przygotowany jest m.in. do: programowania w kilku językach komputerowych; wykorzystywania platform budowy aplikacji oraz wzorców projektowych.

Grafika komputerowa – Absolwent przygotowany jest m.in. do: projektowania graficznego; wykorzystywania dostępnych narzędzi w obszarze sztuki nowych mediów; tworzenia stron internetowych i graficznych interfejsów użytkownika.
 

Praca po studiach

Absolwenci informatyki mogą związać swoją przyszłość zawodową np. z: programowaniem aplikacji; zarządzaniem sieciami komputerowymi; zapewnianiem bezpieczeństwa użytkownikom cyberprzestrzeni. Niektórzy informatycy mogą także rozpocząć własną działalność gospodarczą w obszarze usług informatycznych.

Absolwenci informatyki mogą szukać zatrudnienia w takich miejscach jak:

 • firmy informatyczne
 • wydawnictwa
 • agencje reklamowe
 • studia graficzne
 • własna działalność gospodarcza
   

Zasady rekrutacji

Rekrutacja na wszystkie studia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie odbywa się bez egzaminów wstępnych - o przyjęciu kandydata na kierunek informatyka decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj
 

Studia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Studenci Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie rozwijają się w nowoczesnym i interdyscyplinarnym środowisku akademickim, przygotowującym przyszłych specjalistów do rozwiązywania problemów ekologicznych, społecznych, technicznych i gospodarczych współczesnego świata. Kandydaci na studia w Warszawie mają do wyboru kilkanaście kierunków, oferowanych przez tę niepubliczną szkołę wyższą.

 

Komentarze (0)