Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

07.07.2022

W dniach 25- 30 lipca odbędą się Dni Otwarte w Uczelniach Vistula. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie online.

Dni Otwarte w Uczelniach Vistula skierowane są do kandydatów na wszystkie rodzaje studiów. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, zasadami rekrutacji, warunkami studiowania, jak również perspektywami zawodowymi, czekającymi po ukończeniu nauki, a wszystko to w wygodnej formie zdalnej. Ponadto, osoby biorące udział w Dniach Otwartych zyskają możliwość skorzystania z promocji: 50% rabatu na pierwszy rok studiów.

Organizowane wydarzenie to okazja do zaznajomienia się z tym, co oferują Uczelnie Vistula oraz korzyściami wynikającymi ze studiowania. Wśród nich wyróżnić można między innymi: praktyczny wymiar kształcenia, bogaty program stypendialny, unikatowy program mentoringu, program Erasmus+ oraz innowacyjny charakter kształcenia, potwierdzony wieloma certyfikatami, na czele z: CEEMAN, ACCA, PMI GAC, czy THE-ICE. To także szansa na zapoznanie się z ofertą studiów online, w zakresie których Uczelnie Vistula są zdecydowanym liderem.

Uczelnie Vistula, czyli Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to charakteryzujące się praktycznym wymiarem nauczania uczelnie, zwracające największą uwagę na potrzeby i rozwój studentów. Cechami wyróżniającymi są przede wszystkim: międzynarodowa atmosfera, wynikająca z faktu, iż grono akademickie tworzą studenci pochodzący z ponad stu krajów, a także – dzięki intensywnej współpracy z zagranicznymi ośrodkami – możliwość uzyskania podwójnego, a nawet potrójnego dyplomu.

Dni Otwarte w Uczelniach Vistula rozpoczną się w poniedziałek, 25 lipca. Więcej szczegółowych informacji odnaleźć można na stronie internetowej wydarzenia: vistula.edu.pl/dniotwarte

Komentarze (0)