Studia Poznań - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

15.02.2023

UAM. Porozmawiajmy o studiach

W czwartek, 23 lutego, odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o studiach”. Seria wydarzeń organizowanych przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu prowadzona będzie w formie stacjonarnej i potrwa do drugiej połowy czerwca.

„Porozmawiajmy o studiach” to projekt skierowany zarówno do osób, które już wybrały odpowiedni dla siebie kierunek kształcenia, jak i do osób, które jeszcze nie sprecyzowały swoich edukacyjnych planów. Spotkania, które będą odbywały się dwa razy w miesiącu, mają na celu promocję oferty dydaktycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, a także przekazanie informacji na temat zasad i warunków rekrutacji oraz przedstawienie projektów, w które angażują się studenci uczelni.

Zajęcia przeznaczone są dla grupy wiekowej 15 – 21 lat, a ich program, oprócz spotkań dotyczących postępowania kwalifikacyjnego, zakłada również spotkania z ambasadorami wydziałów i poszczególnych kierunków. Co ważne, chęć udziału w zajęciach należy zgłosić, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej uczelni. Możliwa jest rejestracja miejsc indywidualnych, jak również grupowych – do 25 osób.

Spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o studiach” prowadzone będą w siedzibie Welcome Center, przy ulicy Święty Marcin 78. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy odnaleźć można na stronie internetowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu: amu.edu.pl

Komentarze (0)