Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

06.03.2023

Matura 2023 z Uczelniami Vistula

W środę, 1 marca, rozpoczęła się Matura z Uczelniami Vistula. To kolejna edycja projektu, podczas którego maturzyści będą mogli przygotować się do matury pod okiem doświadczonych ekspertów.

Matura z Uczelniami Vistula to cykl bezpłatnych webinarów, z których mogą skorzystać wszyscy maturzyści. Podczas zajęć zdobędą nie tylko wiedzę oraz umiejętności rozwiązywania różnego rodzaju zadań, ale również dowiedzą się jak uczyć się efektywnie oraz jak radzić sobie ze stresem. Ponadto, przekonają się, że odpowiednia dieta istotnie wpływa na aktywność naszych umysłów.

Realizowane w formie online zajęcia poprowadzą wykładowcy Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Zaprezentują oni skuteczne techniki i strategie uczenia się, zarządzania czasem, czy też najskuteczniejsze metody zapamiętywania.

Zajęcia rozpoczęły się w środę, 1 marca, a pierwszym tematem była „Dieta dla maturzysty”. Uczestniczy dowiedzięli się jakie produkty spożywcze należy włączyć do diety w okresie intensywnej pracy umysłowej, jak również przekonają się o tym, że w okresie wytężonego wysiłku warto zadbać także o aktywność fizyczną. Kolejne webinary poświęcone będą między innymi: powtórce materiału z matematyki, powtórce z języka angielskiego, metodom motywacji do nauki, czy też panowaniu nad stresem przed egzaminem.

Zajęcia w ramach Matury z Uczelniami Vistula są bezpłatne, jednak obowiązują zapisy. Szczegółowy harmonogram webinarów odnaleźć można na stronie internetowej: vistula.edu.pl/kandydat/matura/webinary

Komentarze (0)