Studia Warszawa - Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

22.03.2023

Spotkajmy się na Dniu Otwartym UKSW 2023

Rozwiń skrzydła z UKSW! Już 15 kwietnia w godz. 10.00 – 15.00 na kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3 odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. To doskonała okazja, by poznać uczelnię, dowiedzieć się więcej o kierunkach kształcenia, a także spotkać ze studentami i pracownikami Uniwersytetu.

Na tegorocznych maturzystów i wszystkich zainteresowanych kandydatów czekać będą lekcje pokazowe, prezentacje wydziałów, a także powtórki maturalne z kluczowych przedmiotów: języka polskiego, historii, matematyki oraz języka angielskiego. Na stoiskach wydziałów maturzyści będą mogli porozmawiać ze studentami i wykładowcami, zapytać o specjalizacje czy programy studiów.
W dokonaniu właściwego wyboru kierunku studiów pomocne będą ulotki każdego z nich.

W strefie kandydata pracownicy Biura Rekrutacji UKSW udzielą odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące rejestracji na studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia. Na uczestników czekać będą dedykowane foldery rekrutacyjne czy ulotki studiów podyplomowych. W zaplanowaniu ścieżki zawodowej pomoże doradca zawodowy, który na specjalnym stoisku prowadzi konsultacje z maturzystami.

 

Studia z pasją

Nauka na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego ściśle łączy się z indywidualnym rozwojem studenta. – Warto przyjść na Dzień Otwarty, by poczuć atmosferę naszego Uniwersytetu, spotkać się ze studentami, przyszłymi kolegami, poznać specyfikę poszczególnych kierunków studiów – mówi dr hab. Anna Fidelus, prof. ucz., prorektor ds. studenckich i kształcenia UKSW. – Na naszej Uczelni panuje naprawdę dobra atmosfera. Uczą zaangażowani wykładowcy, którzy starają się traktować indywidualnie każdego studenta.

Podniesienie umiejętności i realizowanie pasji to kluczowe elementy kształcenia na UKSW. Podczas Dnia Otwartego członkowie kół naukowych i organizacji studenckich zaprezentują swoją działalność i zachęcą do aktywności pozaakademickiej.

Szczegółowe informacje o Dniu Otwartym UKSW można znaleźć na stronie wydarzenia: www.dzienotwarty.uksw.edu.pl

 

Rozwiń skrzydła z nami

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie to uczelnia publiczna, która prowadzi studia stacjonarne i niestacjonarne I i II stopnia na 95 różnorodnych programach kształcenia, od dziedzin humanistycznych i społecznych, po ścisłe, przyrodnicze i medyczne. Zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonych, przestronnych aulach, laboratoriach i salach do pracy koncepcyjnej. UKSW wyróżnia nowoczesna infrastruktura oraz przyjazna atmosfera, a dopasowane do potrzeb rynku programy studiów sprawiają, że absolwenci UKSW są chętnie zatrudniani przez pracodawców.

Komentarze (0)