Dzień Otwarty z Dietetyką w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Dzień Otwarty z Dietetyką w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Studia Warszawa - Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

19.04.2023

Dzień Otwarty z Dietetyką w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

W piątek, 21 kwietnia, w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie odbędzie się Dzień Otwarty z Dietetyką. To kolejne wydarzenie skierowane do kandydatów na studia.

Dzień Otwarty to najlepsza okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną uczelni, programami nauczania, jak również szeroko pojętym życiem studenckim. W ciągu jednego dnia wszyscy zainteresowani będą mogli zaznajomić się z prowadzonymi kierunkami, a także spotkać się i porozmawiać ze studentami, pracownikami, czy przedstawicielami Samorządu Studenckiego. Ponadto, uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli możliwość przekonania się, jak w praktyce wygląda proces kształcenia, a wszystko to podczas specjalnych wykładów i ćwiczeń otwartych.

Organizatorzy Dnia Otwartego z Dietetyką w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie przygotowali dla uczestników warsztaty poświęcone zagadnieniom dietetyki i wysiłku fizycznego. W programie wydarzenia znalazły się: „Stres w oparciu o fizjologię, biochemię, dietetykę i trening zdrowotny” oraz „Wpływ wysiłku fizycznego na układ krążenia, czyli jak aktywność wpływa na nasze serce, zdrowie i wydolność”. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, jednak obowiązują zapisy, których można dokonać poprzez stronę internetową uczelni.

Dzień Otwarty z Dietetyką w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie rozpocznie się o godzinie 10:00. Program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: wsiiz.pl/dla-kandydata/dni-otwarte

Komentarze (0)