Politechnika Łódzka z nowymi kierunkami studiów

Politechnika Łódzka z nowymi kierunkami studiów

politechnika łódzka kierunki studiów

POLITECHNIKA ŁÓDZKA Z NOWYMI KIERUNKAMI STUDIÓW

Przed maturzystami nie lada wyzwanie związane z wyborem kariery akademickiej – Politechnika Łódzka nie zwalnia tempa i uruchamia aż 3 nowe kierunki dla potencjalnych kandydatów na studia. W ofercie dydaktycznej znajdują się propozycje zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Tegoroczna rekrutacja na Politechnikę Łódzką to ogromna szansa na podjęcie studiów, dzięki którym absolwenci z powodzeniem znajdą zatrudnienie w wybranym sektorze na rynku. Uczelnia przygotowała nowy kierunek studiów pierwszego stopnia – menedżer żywności i żywienia – przed 60 osobami rysuje się perspektywa kariery zawodowej w branży hotelarskiej czy agroturystycznej jako zarządca firmy gastronomicznej. Ponadto dla kandydatów, którzy pragną kształcić się w języku obcym, umożliwiono aplikację na analitykę chemiczną oraz elektrotechnikę, które prowadzone są w języku angielskim.

Od 4 czerwca do 16 lipca abiturienci mogą składać dokumenty w biurze rekrutacyjnym Politechniki Łódzkiej. Listy osób zakwalifikowanych na poszczególne kierunki zostaną opublikowane 26 lipca.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >

Komentarze (0)