Edukacja 3.0 - Kompetencje przyszłości w zarządzaniu

Edukacja 3.0 - Kompetencje przyszłości w zarządzaniu

paulina gocała

Edukacja 3.0 - Kompetencje przyszłości w zarządzaniu

Działamy strategicznie i długofalowo…”

Świat się zmienia. To, z pozoru, banalne zdanie oznacza realne przeobrażenia, które można dostrzec w wielu sferach życia, z rynkiem pracy na czele. Istotne jest to, aby na te zmiany reagować. W jaki sposób? To proste. Na edukacyjnej mapie naszego kraju istnieją wyraźne punkty, które mają pomysł dla tych, którzy chcą się rozwijać, piąć do góry po szczeblach kariery oraz odnaleźć się we współczesnej rzeczywistości. Z Pauliną Gocałą, kierownikiem Kształcenia Podyplomowego Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi rozmawiamy o ofercie studiów podyplomowych tej uczelni, która stanowi najlepszy przykład innowacyjnego podejścia do kształcenia.

 

W nadchodzącym roku akademickim, w ofercie studiów podyplomowych Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi, pojawiły się nowe kierunki kształcenia. Czym wyróżnia się oferta edukacyjna AHE? 

Centrum Kształcenia Podyplomowego przy Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi edukuje w ramach studiów podyplomowych od 1997 roku. Od początku działalności proponuje kilkadziesiąt kierunków, które pozwalają na zdobycie nowych kwalifikacji i umiejętności tak niezbędnych w dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Staramy się na bieżąco uzupełniać naszą ofertę o nowe, pożądane przez pracodawców profile. W semestrze zimowym 2018/2019 Słuchacze odnajdą w ofercie aż cztery nowości, które są odpowiedzią na potrzeby rynku. Co ważne, wiele kierunków prowadzimy w formule on-line, co pozwala naszym słuchaczom łączyć naukę z codziennymi obowiązkami.

CZYTAJ DALEJ +

 

 

Komentarze (0)