Nowy kierunek: psychologia — WSB z siedzibą w Poznaniu

Nowy kierunek: psychologia — WSB z siedzibą w Poznaniu

Studia Poznań - Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu

03.08.2023

Nowy kierunek: psychologia — WSB z siedzibą w Poznaniu 

Rekrutacja na studia 2023/2024 w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu trwa. Oferta edukacyjna Wydziału Nauk Społecznych w Jaworznie powiększyła się o nowy kierunek studiów licencjackich pierwszego stopnia: psychologię. Studia można realizować w formie stacjonarnej bądź niestacjonarnej. 
 

Dlaczego warto studiować psychologię?

Od wielu lat psychologia pozostaje niezmiennie jednym z najbardziej popularnych kierunków studiów podejmowanych przez absolwentów szkół średnich. Obecnie społeczeństwo świadomie podchodzi do swojego dobrobytu psychicznego, zaprzestałyśmy stygmatyzacji zdrowia psychicznego i zaczęliśmy w nie odpowiedzialnie inwestować. W związku, z czym zapotrzebowanie na specjalistów tej dziedziny wzrasta. 
Studia psychologiczne adresowane są do tych, którzy zafascynowani są ludzkim umysłem, emocjami i relacjami międzyludzkimi, a swoja przyszłość pragnęliby poświęcić pomaganiu innym. Należy zaznaczyć, że studia na kierunku psychologia przygotowują do różnorodnych ścieżek kariery. Absolwent może znaleźć zatrudnienie m.in. przy doradztwie zawodowym, badaniach marketingowych, czy wszelakiego rodzaju mediacjach. 
 

Atuty studiowania psychologii w WSB

Dowodem wysokiej jakości kształcenia na studiach psychologicznych w Wydziale Studiów Społecznych w Poznaniu jest pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Dużym atutem studiowania w WSB jest oryginalna oferta specjalności. Student sam podejmuje decyzje, w jakim kierunki, chciałby się kształcić: psychologia kryminalnej, kliniczna, bądź biznesu. Student może również zdecydować się na realizację kilku ścieżek jednocześnie. 
Kadrę dydaktyczną Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa tworzą specjaliści — naukowcy, psycholodzy, seksuolodzy — na co dzień związani ze środowiskiem biznesowym i nauk społecznych. Na zajęciach i wykładach z psychologii zapoznasz się z aktualną i solidną porcję wiedzy od praktyków.

Komentarze (0)