Studia polsko- chińskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Studia polsko- chińskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

studia polsko chińskie

Studia polsko- chińskie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

 

Chiny w zasięgu ręki?

Połączenie studiów i podróżowania czy to jest możliwe? Na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu marzenia się spełniają, wystarczy tylko być odważnym. Studia polsko – chińskie na naszej Uczelni oferują możliwość kształcenia na wybranej przez siebie specjalizacji, wyjazdu do Chin a także nawiązania ciekawych kontaktów z chińskimi studentami, a w przyszłości znalezienia pracy w międzynarodowym środowisku pracy.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Do wyboru są aż trzy specjalizacje polsko-chińskie takie jak: Chinese and Polish tradition in shaping of the landscape na kierunku architektura krajobrazu, Advanced Technologies in Chinese and Polish Horticulture na kierunku ogrodnictwo oraz Animal production management – Chinese and European circumstances na kierunku zootechnika. Specjalizacje polsko-chińskie wybierane są na drugim stopniu studiów.

Studia trwają 4 semestry prowadzone są w całości po angielsku, każdy student ma dwóch promotorów jednego z Polski i jednego z Chin. Na pierwszym semestrze wszyscy studiują w Polsce, na drugim – Chińczycy odbywają praktyki w Polsce, Polacy w Chinach, na trzecim – wszyscy są w Chinach, a na czwartym każdy student może zdecydować o miejscu studiów. Absolwenci otrzymują dyplomy ukończenia studiów na dwóch uczelniach: Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i Hunan Agricultural University w Changshy.

 

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie:

http://www.rekrutacja.upwr.edu.pl/oferta/73011/studia_z_podwojnym_dyplomowaniem.html

 

Rekrutacja trwa do 13 lutego 2019 r.

 

 

Komentarze (0)