Rozpocznij studia już w marcu 2024 r. w Uczelniach Vistula!

Rozpocznij studia już w marcu 2024 r. w Uczelniach Vistula!

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

16.02.2024

Rozpocznij studia już w marcu 2024 r. w Uczelniach Vistula!

Zdecydowałeś się podjąć studia w 2024 roku, ale nie chcesz czekać do października? Weź udział w rekrutacji śródrocznej w Uczelniach Vistula i rozpocznij studia już od marca! Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula od lat utrzymują silną pozycję na rynku. Kandydatom oferują kształcenie na kierunkach takich jak m.in.: Informatyka, Zarządzanie, Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA oraz Ekonomia.


Dlaczego Vistula?

Uczelnie Vistula to miejsce, gdzie nauka łączy się z pasją. Dzięki studiom w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula zdobędziesz kształcenie na najwyższym poziomie – zainwestuj w swoją lepszą przyszłość! Uczelnie oferują różnorodne programy studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych, nowoczesną infrastrukturę edukacyjną, a przede wszystkim możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.Oferta edukacyjna Uczelni Vistula

Największą popularnością w Akademii Finansów i Biznesu Vistula cieszą się kierunki takie jak: Informatyka, Zarządzanie, Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA oraz Ekonomia. Ponadto, kandydaci mogą dokonać wyboru spośród: Dziennikarstwa i komunikacji społecznej, Grafiki, Filologii angielskiej, Architektury, Stosunków międzynarodowych czy Logistyki. Do oferty edukacyjnej dołączył także nowy kierunek: Analityka biznesu i bezpieczeństwa. Studenci tego kierunku rozwiną swoje umiejętności związane z podejmowaniem strategicznych decyzji biznesowych czy analizą danych, poznają także tajniki ochrony danych oraz cyberbezpieczeństwa.
Kandydaci mogą zdecydować się na podjęcie studiów w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz online. W Szkole Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula studenci kształcą się w obszarze hotelarstwa, turystyki i rekreacji oraz dietetyki. Zapoznają się z zagadnieniami związanymi z biznesem świata podróży oraz gościnności.Fuzja teorii i praktyki

Uczelnie Vistula utrzymują ścisłą współpracę ze światem biznesu, w tym z wiodącymi firmami doradczymi KPMG i PwC. Taka współpraca owocuje w skutecznym przygotowaniem studentów do wejścia na wymagający i dynamicznie zmieniający się rynek pracy, jednocześnie rozwijając ich potencjał zawodowy. Studenci biorą udział w projektach, stażach czy praktykach w firmach partnerskich Uczelni Vistula, dzięki którym rozwijają swoje praktyczne umiejętności i nawiązują cenne kontakty biznesowe, budując swoją sieć kontaktów biznesowych.
Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula przygotowują swoich studentów do przyszłości, nie tylko przekazując im aktualną wiedzę, ale również rozwijając ich kompetencje miękkie i te związane z owocnym nawigowaniem w świecie biznesu. Absolwenci uczelni są przygotowani do pracy w każdych okolicznościach, doskonale radzą sobie pod presją czasu i stają się cenionymi kandydatami na rynku pracy.


Zacznij studia już od marca 2024 roku!

Komentarze (0)