Dni Otwarte w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM) 2024

Dni Otwarte w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM) 2024

Studia Warszawa - Warszawski Uniwersytet Medyczny

06.03.2024

Dni Otwarte w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (WUM) 2024

23 marca 2024 r. odbędzie się Dzień Otwarty w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00 w Centrum Dydaktycznym i potrwa do 15:00. Będzie to idealna okazja dla maturzystów, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, wymaganiami rekrutacyjnymi oraz kulisy studiowania na WUM.


Dni otwarte na uczelni to wydarzenie adresowane do uczniów szkół średnich obfitujące w liczne atrakcje, inspirujące wykłady i warsztaty. Dni Otwarte Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego będą również miejscem spotkań obecnych studentów z kandydatami na studia, którzy z pierwszej ręki zgromadzą informacje odnośnie kierunków studiów oraz procesu rekrutacyjnego.

 

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników liczne atrakcje, w tym stoiska poszczególnych kierunków studiów, wśród nich znajdziemy m.in.: farmację, dietetykę czy położnictwo. Uczniowie szkół ponadpodstawowych będą mogli również wziąć udział w warsztatach, pokazach i prezentacjach, które poszerzą ich wiedzę i zainspirują do wyboru odpowiedniej ścieżki kariery.


więcej: https://www.wum.edu.pl/

 

WUM dni otwarte 2024 - harmonogram i terminy

Podczas dnia otwartego jednej z największych i najnowocześniejszych uczelni medycznych w Polsce potencjalni kandydaci na studia wezmą udział w panelach tematycznych, warsztatach i zwiedzaniu, a także pokazach i prezentacjach. Podczas nich m.in. dowiedzą się, jak dostać się na wymarzony kierunek oraz zapoznają się z działalnością organizacji studenckich i studenckich kół naukowych.

 

Panele tematyczne

TERMIN: 23 marca 2024 r. w godz. 11:00-15:00

MIEJSCE: Aula Centrum Dydaktycznego WUM, ul. ks. Trojdena 2a w Warszawie

Przykładowe wydarzenia: Co zrobić, żeby dostać się na wymarzony kierunek, Twoja psyche jest wybredna. Jak ją karmić? Składniki diety kluczowe dla zdrowia psychicznego czy Jak przeżyć anatomię i biochemię?

Więcej informacji: https://www.wum.edu.pl/dzien-otwarty-program


 

Warsztaty i zwiedzanie

TERMIN: 23 marca 2024 r. w godz. 11:00-15:00

Przykładowe wydarzenia: Szycie chirurgiczne, Trening efektywnego uczenia się czy Warsztat z elektroforezy. 

Więcej informacji: https://www.wum.edu.pl/dzien-otwarty-warsztaty


 

Pokazy i prezentacje

TERMIN: 23 marca 2024 r. w godz. 11:00-15:00

Przykładowe wydarzenia: Pokaz ratownictwa medycznego, Multikulturowe występy czy Minikoncert zespołu studenckiego Music Based Medicine.

Więcej informacjihttps://www.wum.edu.pl/dzien-otwarty-program

Komentarze (0)