Nowości w ofercie edukacyjnej Collegium Civitas

Nowości w ofercie edukacyjnej Collegium Civitas

Studia Warszawa - Collegium Civitas w Warszawie

28.03.2024

Nowości w ofercie edukacyjnej Collegium Civitas

Rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 w Collegium Civitas. Do oferty edukacyjnej uczelni na nadchodzący rok akademicki dołączył nowy jednolity kierunek studiów magisterskich o profilu praktycznym — Prawo oraz nowe specjalności na studiach pierwszego stopnia: Geopolityka i Strategia, Logistyka oraz Socjologia: analiza współczesnych społeczeństw.


Studiuj prawo w Collegium Civitas

Nowy kierunek studiów - Prawo - startujący już od października ma na celu przygotowanie przyszłych prawników do intensywnie zmieniającego się świata sądownictwa, przy jednoczesnym nacisku na interdyscyplinarne i praktyczne podejście do nauki. Program tych jednolitych studiów magisterskich trwających pięć lat został zaprojektowany w taki sposób, aby wyjść naprzeciw współczesnym zapotrzebowaniom rynkowym i społecznych.

Tomasz Zalasiński - Kierownik Katedry Prawa w Collegium Civitas, doktor nauk prawnych, zaznacza, że „Uczelnia, poza klasycznym kursem akademickim i wykładami teoretycznymi stawia na praktyczne aspekty nauki, oferując studentkom i studentom możliwość uczestnictwa w warsztatach, praktykach i symulacjach rozpraw sądowych oraz stałą współpracę z praktykami wykonującymi zawody prawnicze, co umożliwi im zdobycie realnych doświadczeń już podczas studiów.” – i dodaje: „Zakładamy, że po studiach absolwent kierunku prawo będzie miał przed sobą szerokie spektrum możliwości rozwoju kariery zawodowej i wykonywania zawodów prawniczych, począwszy od ścieżki pracy w administracji rządowej, samorządowej, czy w służbach legislacyjnych rządu, poprzez pracę w wymiarze sprawiedliwości. Studia prawnicze w Collegium Civitas dadzą możliwość dobrego startu na aplikację sądową, notarialną, adwokacką oraz radcowską”.

 

Nowe specjalności

  • Socjologia: analiza współczesnych społeczeństw – student tego kierunku dowie się, co kieruje ludźmi i jak ta wiedza może pomóc rozwiązywać realne problemy społeczne. Co istotne, zajęcia przewidują realizację: analiz, badań oraz sprawdzenia, jaki jest Twój wpływ na świat.

  • Geopolityka i Strategia – Kandydacie, jeśli globalna polityka leży w kręgu twoich zainteresowań - to studia na tej specjalności są dla ciebie! Podczas kształcenia poszerzysz swoją wiedzę, zrozumiesz mechanizmy rządzące światem i nauczysz się, jak przewidywać konsekwencje międzynarodowych decyzji.

  • Logistyka – W dzisiejszych czasach logistyka to klucz do efektywności każdej firmy. Program kształcenia przewiduje naukę zagadnień z zakresu zarządzania procesami logistycznymi w skali globalnej, optymalizacji kosztów i zwiększania efektywności oraz zarządzania projektami i procesami w taki sposób, aby wszystko działało bez szwanku.


Proces rekrutacyjny

Kandydacie nie czekaj — zapisz się na studia już dziś! Rekrutacja na rok akademicki 2024/2025 w Collegium Civitas rozpoczęła się 20 marca 2024 roku. Pełna oferta kierunków studiów: pierwszego, drugiego stopnia oraz studiów licencjackich, a także szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie: https://civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna.
 

Promocja "Early Birds"!

Collegium Civitas przygotowało coś specjalnego dla kandydatów, którzy szybko zdecydują się na studia. Wszyscy, którzy zapiszą się na studia do 31 maja 2024 roku, będą mogli skorzystać z 20% zniżki na pierwszy semestr! Szczegóły: https://civitas.edu.pl/pl/

Komentarze (0)