Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

28.03.2024

Dni Otwarte w Uczelniach Vistula 2024

Jeśli marzysz o przyszłościowych studiach, które zapewnią ci sukces zawodowy — sprawdź ofertę Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula i weź udział w nadchodzących Dniach Otwartych Online. Wydarzenie odbędzie się w terminie 9-13 kwietnia 2024 roku. Na uczestników webinarów czekają liczne niespodzianki, a wśród nich wyjątkowa promocja 40% na pierwszy rok studiów.
 

 

Atuty studiowania na Uczelni Vistula

Uczestnicy Dni Otwartych Online dowiedzą się, jak Uczelnie Vistula wspierają swoich studentów, czego i w jaki sposób uczą oraz jakie korzyści zyskają dzięki studiom w Vistuli. Wydarzenie stwarza również możliwość spotkania się z wykładowcami uczelni oraz porozmawiania o programach studiów, wymaganiach rekrutacyjnych, procesie aplikacji oraz możliwościach rozwoju kariery po studiach.

Potencjalni kandydaci na studia podczas Dni Otwartych poznają również liczne atuty Uczelni Vistula, wśród których znalazły się:
  • innowacyjna edukacja na wysokim poziomie,
  • praktyczny wymiar kształcenia;
  • międzynarodowe akredytacje – CEEMAN, ACCA, PMI GAC, THE-ICE, CIMA,
  • doskonała infrastruktura,
  • przyjazna atmosfera,
  • kadra wybitnych wykładowców,
  • współpraca z biznesem,
  • bogaty program stypendialny,
  • unikatowy Program Mentoringu,
  • program Erasmus+.
 

Innowacyjne studia online

Kandydacie, czy wiedziałeś, że Uczelnie Vistula są liderem w nauczaniu przez Internet? W trakcie Dni Otwartych dowiesz się, jak wyglądają studia w trybie online. Zarówno rekrutacja, jak i cały proces studiowania odbywa się zdalnie.


Studenci uczestniczą w czasie rzeczywistym w wirtualnych zajęciach, które odbywają się w tygodniu, w godzinach wieczornych. Mają również nieograniczony dostęp do e-podręczników przez cały czas trwania studiów. Harmonogram zajęć jest regularny - od początku każdego semestru znany jest plan.


Studia online zostały wdrożone w Uczelniach Vistula 10 lat temu, znacznie wcześniej niż nastała pandemia. Program zaprojektowali specjaliści z dwudziestoletnim doświadczeniem w obszarze e-learnigu.

 


Nowe kierunki

Dni Otwarte są również doskonałą okazją na poznanie nowych kierunków. Akademia Finansów i Biznesu Vistula otworzyła właśnie nowy kierunek: Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam. Te interdyscyplinarne studia pierwszego stopnia, adresowane są do osób, które pragną przygotować się do kariery zorientowanej na Azję. Program studiów przewiduje naukę wybranego języka, studenci dowiedzą się także, jak zwinnie poruszać się w azjatyckim świecie biznesu i dyplomacji.


Bezpieczeństwo wewnętrzne jest kolejnym nowym kierunkiem Uczelni Vistula. Powstał w odpowiedzi na rosnące zagrożenia w świecie realnym, jak i w cyberprzestrzeni. Studenci tego kierunku poznają specyfikę pracy w służbach mundurowych, organach ścigania, służbach specjalnych, agencjach ochrony osób i mienia, agencjach wywiadowczych i firmach konsultingowych.


Psychologia w biznesie jest kierunkiem studiów adresowanych do tych, którzy pragną swoją przyszłość związać z zarządzaniem zespołami lub marketingiem. Program studiów przewiduje naukę wykorzystywania wiedzy psychologicznej w praktyce zarządzania zasobami ludzkimi, kierowania biznesem oraz budowania strategii marketingowych.
 


Podwójny i potrójny dyplom

Międzynarodowe akredytacje, a także intensywna współpraca z zagranicznymi partnerami potwierdzają wysoki poziom edukacji w Uczelniach Vistula. Dzięki umowom z dwoma zagranicznymi partnerami: Umowa z London South Bank University (LSBU) oraz Centria University of Applied Sciences w Finlandii, studenci mogą uzyskać podwójny dyplom z Zarządzania oraz Informatyki.

Natomiast Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula współpracuje z B.H.M.S. Business & Hotel Management School w Lucernie i Robert Gordon University. A jej studenci mogą otrzymać dyplom aż trzech instytucji!

Dni Otwarte Uczelni Vistula rozpoczną się już 9 kwietnia 2024 roku!
Biorąc udział w Dniach Otwartych, zyskasz możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji – 40% zniżki na pierwszy rok studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich.

Komentarze (0)