Międzynarodowy Dzień Logistyki w Uniwersytecie WSB Merito w Gdyni

Międzynarodowy Dzień Logistyki w Uniwersytecie WSB Merito w Gdyni

Studia Gdańsk | Gdynia | Sopot - Uniwersytet WSB Merito Gdynia

11.04.2024

Międzynarodowy Dzień Logistyki w Uniwersytecie WSB Merito w Gdyni

Święto Logistyki obchodzone jest 15 kwietnia, z tej okazji WSB Merito w Gdyni przygotowało wydarzenie "Logistyka przyszłości. Będzie ono doskonałą okazją na poznanie i bezpośrednie doświadczenie tego, jak nowoczesna technologia rewolucjonizuje tę branżę. W harmonogramie inspirujące prelekcje i warsztaty.
 


Logistyka przyszłości: innowacje i technologiczna rewolucja

W dynamicznie zmieniającym się świecie sektor logistyki doświadcza rewolucyjnych zmian, które są napędzane przez rosnące zapotrzebowanie na szybkość, efektywność oraz zrównoważony rozwój. Sztuczna inteligencja i nowoczesne technologie odgrywają kluczową rolę w transformacji tego sektora, oferując rozwiązania, które jeszcze kilka lat temu wydawały się niemożliwe - mówi Przemysław Kitowski, menedżer kierunków logistyka oraz transport spedycja logistyka na Uniwersytecie WSB Merito Gdynia.
 


Sztuczna Inteligencja i innowacyjne technologie

Uczestnicy wydarzenia "Logistyka przyszłości" będą mieli okazję wziąć udział w eksperckich prelekcjach i warsztatach, które ułatwią im zrozumienie tego, jak duży wpływ nowe technologie mają na oblicze logistyki. Eksperci opowiedzą o przełomowych rozwiązaniach, jakie umożliwia logistyce wykorzystywanie sztucznej inteligencji czy technologia wirtualnej rzeczywistości.

Podczas Międzynarodowego Dnia Logistyki w Gdyni odbędą się także praktyczne warsztaty etykiet RFID, które zobrazują w jaki sposób te niewielkie, lecz potężne urządzenia rewolucjonizują m.in. zarządzanie łańcuchem dostaw czy kontrolą dostępu. Wydarzenie stworzy również możliwość zaobserwowania, jak z pozoru zwyczajne składniki spożywcze mogą zostać przekształcone w coś wyjątkowego dzięki zastosowaniu odpowiednich technik logistycznych.

 


Weź udział w wydarzeniu

"Logistyka przyszłości" odbędzie się w poniedziałek, 15 kwietnia 2024 r., w Uniwersytecie WSB Merito Gdynia przy ul. Śląskiej 35/37 w Gdyni. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do wszystkich uczniów szkół średnich, jednakże zaproszeni są wszyscy zainteresowani tematyką logistyki i nowych technologii. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warto jednak zaznaczyć, że ilość miejsc jest ograniczona - obowiązują zapisy!

Szczegóły

Komentarze (0)