Nowe kierunki studiów na Politechnice Krakowskiej

Nowe kierunki studiów na Politechnice Krakowskiej

politechnika krakowska kierunki

Nowe kierunki studiów na Politechnice Krakowskiej

Nie od dziś wiadomo, że studia na Politechnice Krakowskiej cieszą się ogromną popularnością. To gwarant nie tylko rzetelnego wykształcenia, lecz przede wszystkim szansa, by w przyszłości znaleźć satysfakcjonującą pracę. Uczelnia obserwuje bowiem trendy, które dominują na rynku pracy i stara się przygotowywać ofertę dydaktyczną dostosowaną do potrzeb gospodarki. To dlatego absolwenci szkół średnich każdego roku śledzą propozycje kształcenia na Politechnice Krakowskiej.

Osoby, które biorą udział w procesie rekrutacji na rok akademicki 2019/2020, znajdą na Politechnice Krakowskiej nowości:

  • informatykę w inżynierii komputerowej;
  • inżynierię i gospodarkę wodną;
  • inżynierię czystego powietrza;
  • inżynierię medyczną;
  • inżynierię środków transportu;
  • pojazdy samochodowe;
  • czy systemy i urządzenia przemysłowe.

To oczywiście tylko wyróżnione propozycje. Politechnika Krakowska przygotowała na nowy rok akademicki kilkadziesiąt kierunków studiów. Każdy z kandydatów może znaleźć coś dla siebie.

Nikomu nie trzeba przypominać, że Politechnika to uczelnia, która znajduje się w mieście o najdłuższej tradycji akademickiej w Polsce, czyli w Krakowie. PK łączy więc tradycję kształcenia z nieustannym podążaniem z duchem czasu. Wszystko po to, by stwarzać swoim studentom jak najlepsze możliwości rozwoju. Na pasjonatów nauki czekają nowoczesne laboratoria, które doceniane są w całej Europie. Studenci mają szansę rozwijać swoje zainteresowania także poza podstawową siatką zajęć, m.in. w licznych kołach naukowych działających na Politechnice Krakowskiej. Studenci mogą realizować tu swoje projekty, które doceniane są także na arenie międzynarodowej.

Statystyki pokazują, że absolwenci prestiżowej uczelni, jaką jest Politechnika Krakowska nie mają praktycznie żadnych problemów ze znalezieniem pracy po zakończeniu studiów. Trzeba też podkreślić, że większość z nich rozwija kariery zgodne z profilem wykształcenia. Czy jest zatem coś cenniejszego? Nauka w mieście najbardziej przyjaznym studentom, doskonałe standardy akademickie oraz perspektywa satysfakcjonującej pracy w przyszłości – to właśnie czeka Cię, jeśli wybierzesz studia na Politechnice Krakowskiej. Już dziś weź udział w procesie rekrutacji!

rekrutacja.pk.edu.pl/

 

Komentarze (0)