Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na Festiwal Nauki 2019!

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na Festiwal Nauki 2019!

Akademia Leona Koźmińskiego zaprasza na Festiwal Nauki 2019!

W poniedziałek 23 września, w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie rozpocznie się XXIII edycja Festiwalu Nauki. Dla zainteresowanych przygotowano liczne wydarzenia, w tym specjalne warsztaty wykorzystujące wirtualną rzeczywistość.

Tegoroczna edycja imprezy obejmuje wykłady i zajęcia interaktywne realizowane przez prawie setkę ośrodków naukowych, kulturalnych oraz instytucji publicznych i prywatnych. Ich tematyka oscyluje wokół zagadnień związanych z nowymi technologiami, przedsiębiorczością, innowacjami w sferze biznesowej oraz globalnymi zmianami jakie zachodzą w stylu życia współczesnego człowieka. Uczestnicy festiwalu dowiedzą się między innymi czym są start-upy nowej generacji, jakie umiejętności należy rozwijać, aby najlepiej odnaleźć się we współczesnym rynku, a także jak zmieniały się środki płatnicze na przestrzeni lat. Pasjonaci zagadek kryminalnych będę mieli natomiast okazję wcielić się w rolę śledczego i przy użyciu technologii VR wziąć udział w oględzinach miejsca zbrodni.

Festiwal Nauki 2019 potrwa do 26 września, a wszystkie wydarzenia z nim związane odbędą się w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego, przy ulicy Jagiellońskiej 57 w Warszawie w budynku A. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie internetowej: http://bit.ly/Festiwal_Nauki_ALK_2019

Komentarze (0)