Otwarcie akademika premium Student Depot Warszawa

Otwarcie akademika premium Student Depot Warszawa

student depot warszawa

Otwarcie akademika premium Student Depot Warszawa

Na warszawskim Mokotowie powstał nowy, piąty z kolei, prywatny akademik sieci Student Depot, w którym już teraz może zamieszkać blisko 500 studentów. Miejsca zostały wykupione już w sierpniu, a pierwsi lokatorzy wprowadzili się wraz z końcem września.

Prace budowlane i wykończeniowe zostały sprawnie zrealizowane przez firmę Erbud oraz głównego wykonawcę – Echo Investment S.A. Joanna Bubel, CEO spółki Student Depot, podała:

Cieszymy się, że nasz piąty dom studenta powstał właśnie w Warszawie, w której studiuje blisko 235 tysięcy studentów. Wygodne mieszkanie to ważny czynnik satysfakcji w trakcie realizowanych studiów a bliskość innych studentów z tej samej uczelni ułatwia przygotowanie do egzaminów lub wspólną realizację projektów. Większość osób, która mieszkała w akademikach z ogromnym sentymentem wspomina ten okres jako wyjątkowy w życiu. Planujemy w najbliższych latach otworzyć kolejne obiekty w stolicy i pozostałych miastach akademickich.

Akademik odznacza się najwyższym standardem jakości oraz najnowszym wyposażeniem. Pokoje to tak naprawdę jednoosobowe mieszkania z prywatnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. Tym, czym nowo

dom studenta wyróżnia się na rynku mieszkaniowym, jest wspólna przestrzeń użytkowa, przeznaczona do spędzania wolnego czasu. Studenci mogą także skorzystać ze strefy co-workingowej, przeznaczonej do cichej nauki, oraz strefy co-livingowej, która wyposażona jest w sprzęt multimedialny. Ponadto do dyspozycji mieszkańców jest patio, pralnie samoobsługowe oraz rowerownia w budynku.

 

 

Najemcy z innych oddziałów wyrażają same pozytywne opinie na temat naszych projektów:

student depot warszawa

Poznałem przyjaciół, dziewczynę i wspaniałych ludzi. Zrezygnowałem z kawalerki, aby tu zamieszkać i obecnie nie zamieniłbym Depota na żadne inne mieszkanie. – Gracjan, mieszka w Student Depot Wrocław

 

student depot akademik

Wprowadziłem się do Student Depot Poznań w 2014 roku, kiedy to otworzył swoje drzwi dla mieszkańców ze wszystkich stron świata. Jako lokator z najdłuższym stażem miałem przez ten czas wspaniałe okazje, by poznać wielu wartościowych ludzi. Nie tylko studentów. Nie tylko stąd. Z Hiszpanii przy sjeście na cytadeli. Z Turcji przy filiżance kawy w holu. Z Polski przy wspólnych wypadach na stary rynek. No i z Ukrainy przy kubku herbaty – mniej lub bardziej przysłowiowym… Brian, mieszka w Student Depot Polonez w Poznaniu

 

Akademiki Student Depot są często wybierane przez studentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Lokalni studenci trafiają do naszych placówek ze względu na rekomendację swoich znajomych, natomiast studenci międzynarodowi szukają tutaj bezpieczeństwa i możliwości integracji. Dużym atutem nowopowstałych akademików jest cena czynszu, do której wliczone są media i koszta Wi-Fi, oraz lokalizacja, dzięki której na zajęcia można dotrzeć w stosunkowo krótkim czasie.

 

Student Depot to należąca do Kajima Student Housing i Griffin Real Estate platforma domów studenckich, która zajmuje się budowaniem sieci prywatnych akademików w głównych miastach w Polsce oraz renowacją istniejących już obiektów. Obecnie firma oferuje ponad 2000 miejsc w popularnych akademikach w Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. W ciągu najbliższych 2-3 lat powstaną akademiki premium Student Depot w Krakowie i Gdańsku, a następnie w innych kluczowych ośrodkach akademickich.

 

(PK)

 

Komentarze (0)