Rekrutacja w Warszawie w Wyższej Szkole Bankowej już trwa

Rekrutacja w Warszawie w Wyższej Szkole Bankowej już trwa

rekrutacja wsb marzec

Rekrutacja w Warszawie w Wyższej Szkole Bankowej już trwa

Każdy, kto myśli o rozpoczęciu studiów wyższych, powinien odpowiednio wcześnie zapoznać się z wymogami rekrutacyjnymi wybranej oferty. Swoją rekrutację rozpoczęła już Wyższa Szkoła Bankowa. Dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych będziesz mógł na niej studiować za jedyne 181 zł miesięcznie!

 

Fundusz EFS swoim wsparciem objął kierunki zarówno I, jak i II stopnia, które gwarantują wykształcenie z zakresu zarządzania, pedagogiki, administracji i wielu innych atrakcyjnych profili. Studenci, którzy wybiorą dofinansowane kierunki na WSB, mogą mieć pewność, że ich edukacja przebiegać na najwyższym poziomie. Decyzję o wzięciu udziału w rekrutacji trzeba jednak podjąć dość szybko – trwa ona bowiem do 11 marca 2020 r., a liczba miejsc ze względu na atrakcyjne warunki jest ograniczona!

Dofinansowanie studiów na WSB możliwe jest dzięki środkom Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Jego podstawową ideą jest dodatkowe poszerzenie kompetencji studentów, którzy po zakończeniu edukacji będą posiadać wiedzę i umiejętności, w pełni odzwierciedlające aktualne potrzeby gospodarcze.

Dofinansowaniem objęte są studia WSB w Warszawie, więc to propozycja skierowana dla osób, które marzą o rozpoczęciu kształcenia wyższego w stolicy. Pamiętaj, że rekrutacja trwa do 11 marca 2020 r., a ty możesz na studia zapisać się już dziś. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.wsb.pl/warszawa. Zapoznaj się także z zasadami rekrutacji, jakie obowiązują na tej uczelni.

Powodzenia!

 

 

Komentarze (0)