Akademia Morska w Szczecinie już dziś zaprasza na studia

Akademia Morska w Szczecinie już dziś zaprasza na studia

studia akademia morska szczecin

Akademia Morska już dziś zaprasza na studia

Akademia Morska w Szczecinie przygotowała nietypową i wyjątkowo atrakcyjną propozycję dla swoich przyszłych studentów. Studia rozpoczną się bowiem na początku roku i dotyczą sześciu wybranych kierunków – zarówno na I, jak i na II stopniu kształcenia. Jeśli myślisz, że Akademia Morska nie może być przez ciebie wybrana, ponieważ nie czujesz się pewnie poza lądem, to… nic bardziej mylnego! Czekają na ciebie kierunki, które pozwalają na zdobycie kwalifikacji niezbędnych do pracy w branży portowej, projektowej i transportowej, geodezyjnej czy informatycznej.

Rekrutacja na studia na Akademii Morskiej odbywa się obecnie na dwóch stopniach i sześciu kierunkach. Jeśli jesteś: adeptem zarządzania, pasjonatem komputerów, inżynierem z twórczą energią i osobą, która chce rozwijać swoje umiejętności z zakresu zarządzania procesami, to możesz wybierać spośród kierunków takich jak:

  • zarządzanie;
  • informatyka;
  • oceaontechnika;
  • geodezja;
  • transport;
  • zarządzanie i inżynieria produkcji.

 

Jeśli jesteś osobą, którą pasjonuje potęga morza, to Akademia Morska w Szczecinie również o tobie nie zapomni. We wiosennej ofercie tej uczelni znajdują się morskie kierunki – nawigacja oraz mechanika i budowa maszyn. To propozycja kształcenia niestacjonarnego na studiach II stopnia, atrakcyjna dla nawigatorów i mechaników, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje, ponieważ program dydaktyczny został dostosowany do potrzeb osób, pracujących na statkach.

Więcej informacji o ofercie rekrutacyjnej czeka na stronie Akademii Morskiej

 

Komentarze (0)