Rekrutacja międzysemestralna na Uczelni Łazarskiego

Rekrutacja międzysemestralna na Uczelni Łazarskiego

Łazarski studia

Rekrutacja międzysemestralna na Uczelni Łazarskiego

Uczelnia Łazarskiego właśnie otworzyła rekrutację międzysemestralną. To niepowtarzalna okazja, by swoją naukę na tej uczelni rozpocząć wcześniej. Rekrutacja międzysemestralna odbywa się na zasadzie przeniesienia z innego ośrodka akademickiego – studenci mogą skorzystać z przepisania pokrywających się ocen oraz z procedury potwierdzającej efekty kształcenia. Warto pamiętać, że oferta rekrutacji międzysemestralnej nie będzie dotyczyć kierunku lekarskiego oraz prawa lotniczego.

Na Uczelni Łazarskiego wystartuje także rekrutacja, dzięki której kształcenie będzie można rozpocząć od semestru wiosennego. Osoby zainteresowane mogą aplikować na kierunki takie jak:

  • International Relations (1 dyplom) - studia I stopnia – stacjonarne;
  • Management - studia I stopnia – stacjonarne;
  • Zarządzanie - studia II stopnia – niestacjonarne;

 

Absolwenci studiów licencjackich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania, nie muszą czekać do października, by rozpocząć kształcenie na drugim stopniu. Rekrutacja na studia II stopnia na kierunek zarządzanie jeszcze trwa! Zajęcia rozpoczną się pod koniec lutego. Podczas ich trwania można zdobyć dodatkowe kwalifikacje oraz kompetencje, które uczynią cię wszechstronnie wykształconym specjalistą do spraw zarządzania.

dowiedz się więcej

 

 

Komentarze (0)