E-learning w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji

E-learning w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji

ewspa studia warszawa

E-learning w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie

Władze Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie zdecydowały o zawieszeniu tradycyjnych zajęć dydaktycznych od 12 marca 2020 roku. Ma to związek z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w związku z ryzykiem zagrożenia epidemiologicznego w Polsce. Resort jednocześnie sygnalizuje, że przerwa od tradycyjnych ćwiczeń i wykładów nie powinna być równoznaczna z zaprzestaniem dalszego intelektualnego rozwoju. Dlatego też tak cenny jest dostęp do platform e-learningowych oraz chęć samokształcenia.

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie w pełni przygotowana jest do prowadzenia zajęć w formie zdalnej. W praktyce oznacza to, że proces nauczania nie zostanie nawet na chwilę przerwany, ponieważ platforma e-learningowa już od kilku lat funkcjonuje w tradycyjnym modelu dydaktycznym EWSPiA. Uczelnia jednocześnie podkreśla, że tradycyjne działy administracyjne na terenie ośrodka edukacyjnego będą dziać, ze względu jednak na zagrożenie epidemiologiczne ważne jest, by ograniczyć niepotrzebne kontakty – większość ze spraw można załatwić telefonicznie lub mailowo.

Wszyscy studenci oraz pracownicy EWSPiA powinni śledzić informacje, które pojawiają się na stronie internetowej uczelni. To oficjalne źródło informacji, dzięki któremu każdy będzie mieć pewność, że jego wiedza pochodzi z rzetelnego i sprawdzonego źródła.

 

dowiedz się więcej

 

 

Komentarze (0)