„Logistyka w czasach zarazy” na WSL

„Logistyka w czasach zarazy” na WSL

logistyka studia

„Logistyka w czasach zarazy” na WSL

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu zamieściła na swojej stronie internetowej cykl wypowiedzi na temat funkcjonowania branży logistycznej w tym wyjątkowo trudnym dla wszystkich czasie. Pandemia dotknęła niemal wszystkie sektory gospodarcze – w tym także sektor logistyczny. Działania związane z zamrożeniem gospodarki drastycznie obniżyło branżowe obroty.

Z drugiej strony branża logistyczna musi działać niezwykle prężnie, ponieważ to ona podtrzymuje przede wszystkim działanie gospodarcze. Każdy z nas był bowiem świadkiem masowego wykupowania produktów ze sklepu. To właśnie dzięki przemyślanym działaniom logistycznym okazało się, że dla każdego wystarczyło mąki na półkach sklepowych. To również dzięki branży logistycznej personel medyczny jest zaopatrywany w środki, chroniące przed zakażeniem.

Nie można zapomnieć także o pracownikach branży logistycznej, którzy obecnie wykonują jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów. Musiały zostać zatem wprowadzone nowoczesne środki techniczne oraz organizacyjne, które dodatkowo udoskonaliły warunki pracy w tym sektorze.

Cykl „Logistyka w czasach zarazy” jaki został zainicjowany przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu ma formę szczególnych relacji, dzięki którym można dowiedzieć się jak:

  • wyglądają najnowsze rozwiązania techniczne;
  • przebiega zarządzanie w czasach pracowników;
  • przygotowuje się specjalne strefy dla pracowników;
  • radzić sobie z wyzwaniami, wynikającymi z obecnej sytuacji.

Cykl „Logistyka w czasach zarazy” odnajdziesz na stronie internetowej uczelni: http://wsl.com.pl/

 

 

 

Komentarze (0)