Nowa oferta edukacyjna na Politechnice Świętokrzyskiej

Nowa oferta edukacyjna na Politechnice Świętokrzyskiej

Politechnika Świętokrzyska kierunki

Nowa oferta edukacyjna na Politechnice Świętokrzyskiej

Politechnika Świętokrzyska – mimo pandemii – przygotowała właśnie nową ofertę kształcenia. Przyszły rok akademicki szykuje sporo zmian. Na studentów Politechniki Świętokrzyskiej czekać będzie aż 21 kierunków studiów. Czekają na nich także cztery nowe kierunki. Znajdują się wśród nich:

  • elektromobilność;
  • teleinformatyka;
  • informatyka przemysłowa;
  • inżynieria środków transportu.

 

Kierunkiem, który cieszy się także dużą popularnością od ubiegłego roku, jest także automatyka i elektrotechnika przemysłowa.

Nowa propozycja kierunkowa, która została przygotowana przez Politechnikę Świętokrzyską, stanowi niejako odpowiedź na aktualne zapotrzebowanie na rynku zatrudnienia. Oferta studiów tworzona była podczas konsultacji z przedsiębiorcami i ekspertami od rynku pracy. Dzięki tym kierunkom abiturienci będą mieli szanse, na szybkie znalezienie dobrego zatrudnienia.

Warto podkreślić także, że Politechnika Świętokrzyska to uczelnia, która zdecydowanie idzie z duchem czasu. Posiada ona bowiem 70 laboratoriów, które wyposażone są w najnowszą aparaturę badawczą. To sprawia, że Politechnika Świętokrzyska jest jedną z najlepiej wyposażonych uczelni nie tylko w skali kraju, lecz także Europy.

Osoby, które zainteresowane są nową ofertą kierunkową, mogą znaleźć informacje pod linkiem: https://tu.kielce.pl/nowosci-na-politechnice-swietokrzyskiej/

 

 

 

 

Komentarze (0)