Nowy kierunek na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

Nowy kierunek na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

psychologia uniwersytet papieski

Psychologia – nowy kierunek na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie

Studia psychologiczne to jedna z propozycji kształcenia wyższego na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. To propozycja idealna dla każdego, kto chciałby poznać tajniki ludzkiej psychiki. Uczelnia gwarantuje swoim studentom zdobycie ugruntowanej wiedzy o najważniejszych procesach i zjawiskach psychologicznych. Oprócz tego będą oni mogli wybrać jedną spośród czterech unikalnych specjalności. Zaliczają się do nich:

  • psychologia edukacji i coachingu;
  • psychologia w biznesie i reklamie;
  • psychologia kliniczna z psychoterapią;
  • psychologia duchowości i formacji.

 

Każda z tych czterech specjalności wyposaży studentów w unikatowe kompetencje, dzięki którym będą oni mogli liczyć na szybki rozwój zawodowy. Przyszli psychologowie będą również mogli nabywać swoje kompetencje zawodowe podczas praktyk studenckich. Odbywają się one w różnorodnych placówkach, do których zaliczyć można chociażby szpital kliniczny im. dr Józefa Babińskiego oraz Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom.

Jeśli jesteś zatem osobą, która chciałaby poznać prawidłowości rozwoju człowieka, zdobyć pogłębioną wiedzę o mechanizmach zachowania człowieka oraz wykorzystywać zdobycze psychologiczne w praktyce, to wybierz studia na kierunku psychologia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.

Więcej informacji o kierunku znajdziesz na stronie rekrutacyjnej: rekrutacja.upjp2.edu.pl

 

 

 

Komentarze (0)