Uniwersytet Łódzki. Studiuj z nami!

Uniwersytet Łódzki. Studiuj z nami!

uł kierunki

Uniwersytet Łódzki. Studiuj z nami!

Wiosna zawsze była dla nas okresem intensywnych spotkań z Wami, uczniami - podczas targów edukacyjnych, naszych wizyt u Was w szkołach, Waszych przyjazdów na zajęcia do nas na uczelnię, na wydarzeniach organizowanych w ramach Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi lub podczas mniejszych Festynów Naukowych i przy wielu innych okazjach.

Niestety, sytuacja epidemiologiczna w kraju uniemożliwiła nam teraz bezpośrednie wsparcie w wyborze idealnych studiów. Chcemy jednak pozostać z Wami w kontakcie, dlatego stworzyliśmy fanpage, na którym znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje - o kierunkach studiów i naszych wydziałach, o rekrutacji, o stypendiach, akademikach. Zapraszamy na UŁ!

 

Uniwersytet Łódzki – studiuj z nami

@uni.lodz.studiuj

 

 

Śledząc fanpage poznacie naszych wykładowców, studentów, pokażemy Wam też czym się zajmujemy, co lubimy i co robimy oprócz zajęć - bo nie tylko nauką student żyje.

Jaki jest UŁ? To niemal 15 000 miejsc na I roku, kilkadziesiąt kierunków – od literatury i historii, przez prawo, psychologię, biologię i ochronę środowiska do informatyki, matematyki i fizyki. Stypendia, staże w dużych firmach i możliwość znalezienia pracy jeszcze przed obroną dyplomu. Kampus, na którym wszędzie jest blisko i świetne warunki sportowe.

Ale wiecie co jest u nas najlepsze? Wy! To wszystko powyżej byłoby nieważne, gdyby nie 30 000 studentów i wykładowców, którzy tworzą Uczelnię. Chcesz się usamodzielnić i rozwinąć? Zapraszamy.

Tegoroczną rekrutację zaczynamy 1 czerwca, oczywiście wszystko znajdziecie w sieci. Dokładne informacje i terminarz rekrutacji znajdują się tutaj:

www.informatory.uni.lodz.pl

www.rekrutacja.uni.lodz.pl

Terminarz rekrutacji 

 

Do zobaczenia!

 

Komentarze (0)