Praktyki w PKN ORLEN

Praktyki w PKN ORLEN

uth warszawa

Praktyki w PKN ORLEN na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej oraz PKN ORLEN podpisały umowę o współpracy. To niezwykle ważne nawet w dobie pandemii koronawirusa, ponieważ uczelnia dba o to, by jej studenci mieli dostęp do praktyk o jak najwyżej jakości. To właśnie dzięki podpisaniu tego porozumienia będą mieli możliwość rozwijania swoich kwalifikacji w jednym z wiodących koncernów branży paliwowej i energetycznej.

Warto przypomnieć, że PKN ORLEN to jedna z najpotężniejszych firm paliwowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej produkty docierają do ponad 100 krajów, przez to też uznawana jest ona za jedną z najważniejszych polskich marek. Studenci, którzy odbędą praktyki w tym koncernie, mogą mieć pewność, że nad jakością ich wykształcenia czuwać będą najlepsi praktycy.

UTH to z kolei uczelnia, która od początku swojego istnienia wie, jak ważne jest inwestowanie w praktyczny wymiar nauki. Musi być ona oczywiście oparta na doskonałych podstawach teoretycznych – one stanowią jednak punkt wyjścia dla rozwoju zawodowych kompetencji. Uczelnię tę wyróżnia przede wszystkim różnorodność ofertowa, najwyższy poziom nauczania, skoncentrowanie na studenta, czy wybitna kadra oraz dostęp do najwyższej jakości praktyk.

więcej

 

 

 

Komentarze (0)