Dni Otwarte Online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Dni Otwarte Online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

dni otwarte vistula warszawa

Dni Otwarte Online na Vistuli

Dni Otwarte Online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula odbędą się w dniach 24-29 sierpnia.To idealna okazja dla niezdecydowanych maturzystów, którzy chcą wybrać odpowiednią dla siebie uczelnię! Oba te ośrodki akademickie proponują przemyślaną ścieżkę kształcenia dostosowaną do aktualnych trendów na rynku pracy.

 

Dni Otwarte będą mieć formułęonline tak, aby każdy mógł się czuć bezpiecznie i jednocześnie otrzymać najważniejsze informacje odnośnie warunków kształcenia. Przyszli studenci 24 sierpnia poznają ofertę studiów I i II stopnia. Co ciekawe – osoby, które wezmą udział w Dniach Otwartych Online będą mogły rozwiązać krótki quiz. Pomoże on określić preferencje i wybrać właściwy kierunek. Dodatkowo każdy uczestnik Dni Otwartych Online będzie mógł skorzystać z promocji przygotowanej przez obie uczelnie – na przyszłych studentów czeka jeden semestr nauki za darmo!

Dni Otwarte Online w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula to idealna okazja, by poznać wykładowców uczelni, przeanalizować programy kształcenia czy zapoznać się z warunkami rekrutacji.

Warto podkreślić, że na przyszłych studentów czekać będzie również specjalna oferta kształcenia związana z nauką w trybie online, co w czasach tak niepewnych jest niezwykle ważne! Vistula posiada własną platformę e-learningową oraz gotowe materiały multimedialne, a kadra dydaktyczna jest doskonale przygotowana do prowadzenia zajęć właśnie w tymtrybie!

Więcej informacji czeka tutaj:

https://www.vistula.edu.pl/kandydat/dzien-otwarty

 

 

Komentarze (0)