Wyższa Szkoła Logistyki – najlepszy wybór w Wielkopolsce

Wyższa Szkoła Logistyki – najlepszy wybór w Wielkopolsce

wsl poznań

Wyższa Szkoła Logistyki – najlepszy wybór w Wielkopolsce

Badania przeprowadzone przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego pokazują, że absolwenci Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu mogą cieszyć się najwyższymi zarobkami spośród wszystkich uczelni wyższych w województwie wielkopolskim. Dzieje się tak dlatego, że logistyka jest jedną z najprężniej rozwijających się branż zarówno polskiej, jak i światowej gospodarki.

Wyższa Szkoła Logistyki gwarantuje swoim studentom pakiet szerokich umiejętności i kompetencji, dzięki którym mogą oni liczyć na szybki rozwój kariery. Poza tym już w trakcie kształcenia przyszli logistycy mają szansę współpracować z takimi firmami jak Raben, Dachser, DHL, Epal, GLS, Marathon, Pekabex, Volkswagen Polska oraz Żabka. To właśnie w tych przedsiębiorstwach studenci mogą odbywać praktyki.

Wyższa Szkoła Logistyki ma charakter prywatny, co wiąże się z uiszczaniem opłat za czesne. Nie powinno być to jednak problem dla osób, które się kształcą na tej uczelni. Po pierwsze – znaczna część osób rozpoczyna już dobrze płatną pracę na studiach. Po drugie – ten ośrodek akademicki cechuje rozbudowany system pomocy socjalnej, na studentów czekają bowiem różnorodne stypendia. Studenci mogą ubiegać się również o kredyt studencki, jeśli dochód w ich rodzinie nie będzie przekraczać 3000 zł na osobę. Spłata tego kredytu rozpocznie się dwa lata po zakończeniu nauki!

Wyższa Szkoła Logistyki to zatem nie tylko doskonałe miejsce, by zdobyć rzetelną wiedzę. To uczelnia, która w szczególności wspiera rozwój kariery zawodowej studentów i umożliwia to już od pierwszych semestrów nauki!

więcej

 

 

Komentarze (0)