Ostatni akord rekrutacji w Akademii Sztuki w Szczecinie

Ostatni akord rekrutacji w Akademii Sztuki w Szczecinie

akademia sztuki szczecin

Ostatni akord rekrutacji w Akademii Sztuki w Szczecinie

W piątek, 28 sierpnia, kończy się rekrutacja na studia w Akademii Sztuki w Szczecinie. Kandydaci mają ostatnią szansę na to, aby dostać się na jedną z najważniejszych uczelni artystycznych!

Rekrutacja na studia odbywa się w trybie online i wymaga rejestracji w internetowym systemie. Na kandydatów czeka osiem kierunków kształcenia. Są to: Architektura wnętrz i przestrzeń wirtualna, Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, Grafika, Instrumentalistyka, Malarstwo, Sztuka mediów, Wokalistyka oraz Wzornictwo.

Akademia Sztuki w Szczecinie jest pierwszą publiczną uczelnią artystyczną w Polsce, kształcącą w dyscyplinie sztuk muzycznych i sztuk plastycznych. Wykładowcy to grono uznanych artystów i teoretyków, zdobywających nagrody, koncertujących i wystawiających swe prace na całym świecie. Absolwenci zaś to popularni graficy, muzycy czołowych europejskich orkiestr, czy soliści najpopularniejszych scen. Oprócz kształcenia studentów, Akademia Sztuki w Szczecinie zajmuje się także działalnością kulturalną, organizując setki wystaw, festiwali i koncertów.

Więcej szczegółów na temat rekrutacji na stronie internetowej uczelni.

 

Komentarze (0)