TRWA DODATKOWY NABÓR NA ZDROWIE PUBLICZNE I STOPNIA W WUM

TRWA DODATKOWY NABÓR NA ZDROWIE PUBLICZNE I STOPNIA W WUM

wum dodatkowa rekrutacja

TRWA DODATKOWY NABÓR NA ZDROWIE PUBLICZNE I STOPNIA W WUM

Chcielibyście dowiedzieć się, jak zapobiegać chorobom i promować zdrowie? Zależy Wam na zdobyciu wiedzy z zakresu edukacji zdrowotnej, prawa medycznego i ekonomiki zdrowia? Interesują Was systemy opieki zdrowotnej w Polsce i na świecie, cyfryzacja oraz bezpieczeństwo pacjenta? Myślicie o tym, aby w przyszłości zarządzać w ochronie zdrowia i tworzyć programy zdrowotne, które będą miały wpływ na zdrowie społeczeństwa? Chcecie dowiedzieć się, jak efektywnie komunikować się w grupie, jak dobrze prezentować się podczas wystąpień publicznych oraz zdobywać tzw. kompetencje miękkie poszukiwane przez pracodawców?

 

Wybierzcie studia na kierunku Zdrowie Publiczne na Wydziale Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego!

W dniach 3-10 września 2020 r. WNoZ WUM prowadzi dodatkowy nabór kandydatów na ten kierunek studiów stacjonarnych.

Harmonogram rekrutacji uzupełniającej na studia I stopnia na kierunek Zdrowie Publiczne jest dostępny na stronie Rekrutacji WUM: www.rekrutacja-info.wum.edu.pl pod linkiem: https://rekrutacja-info.wum.edu.pl/sites/rekrutacja-info.wum.edu.pl/files/nabor_uzupelniajacy.pdf.

 

NOWOŚCI NA KIERUNKU

Nowe ścieżki kształcenia do wyboru po I roku studiów:

– ZDROWIE ŚRODOWISKOWE

(w ramach ścieżki bloki przedmiotów: Epidemiologia środowiska, Toksykologia, Narażanie środowiskowe, Inżynieria środowiska, Prawo w zdrowiu środowiskowym)

– CYFROWE ZDROWIE

(w ramach ścieżki bloki przedmiotów: Cyfryzacja – zagadnienia ogólne, Promocja zdrowia i komunikacja w środowisku cyfrowym, Praktyczne aspekty cyfryzacji ochrony zdrowia, Prawne aspekty cyfryzacji, Ekonomiczne aspekty cyfryzacji)


Informacje szczegółowe:

Program kształcenia dostępny jest na stronie: www.wnoz.edu.pl
O nowościach na Wydziale można dowiedzieć się, odwiedzając fanpage WNoZ na Facebooku: https://www.facebook.com/WNoZ.WUM/
Informacje dotyczące rekrutacji są dostępne na stronie: https://rekrutacja-info.wum.edu.pl

 

Dołączcie do zespołu specjalistów dbających o zdrowie publiczne w Polsce!

Zapraszamy do rekrutacji!

 

 

Komentarze (0)