Zapraszamy do akademików premium Student Depot

Zapraszamy do akademików premium Student Depot

Zapraszamy do akademików premium Student Depot

Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce siecią prywatnych domów studenckich. Obecnie znajdujemy się w sześciu największych miastach akademickich. Sprawdzona marka, świetne lokalizacje, wysoki poziom obsługi i komfort czynią z akademików Student Depot niepowtarzalne miejsce do mieszkania podczas studiów.

 

Dlaczego warto mieszkać w Student Depot w ocenie naszych najemców?

  • lokalizacja blisko uczelni
  • komfort własnego mieszkania w połączeniu z życiem studenckim
  • świetna obsługa o każdej porze dnia i nocy
  • szereg udogodnień: siłownie, strefy coworking, patio i wiele innych

Sprawdź nas na www.studentdepot.pl

 

 

Czy w swoim mieszkaniu będę dzielić przestrzeń (łazienka, kuchnia) z kimś innym?

Zależy od typu wybranego lokalu. W zdecydowanej większości naszych apartamentów znajdują się prywatne łazienki oraz aneksy kuchenne.

W niektórych miastach mamy dodatkowo pulę pokoi dwuosobowych bądź segmentów, gdzie z łazienki i kuchni korzystają stale te same osoby mieszkające ze sobą.

Naszym ogromnym atutem są przestrzenie wspólne, jak patio, sala relaksu, coworking, gdzie mieszkańcy mogą się integrować i nawiązywać przyjaźnie.

 

Czy jest wystarczająco cicho i spokojnie, żeby móc się uczyć i wypocząć?

W obiekcie od godziny 22:00 obowiązuje cisza nocna, nad której przestrzeganiem czeka całodobowa ochrona. Nasi pracownicy pilnują jej przestrzegania oraz dokładają wszelkich starań, aby najemcy mieli jak najlepsze warunki do nauki i wypoczynku.

Do spotkań mamy dużą przestrzeń na parterze budynku, tak więc studenci nie mają potrzeby gromadzenia się w pokojach. Ponadto dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów przy wykończeniu akademika, każdy z najemców może cieszyć się ciszą i spokojem w swoim apartamencie.  

 

Czy istnieje kontrola nad tym, kto wchodzi do obiektu?

Wejście do obiektu odbywa się za pomocą kart dostęp, które mają jedynie nasi najemcy. Każda osoba (gość) nie będąca naszym najemcą zostaje każdorazowo wpisana do rejestru gości oraz musi zostać z niego wypisana. Dzięki temu nie ma możliwość dostania się do środka osób z zewnątrz.

 

Jak wygląda kwestia higieny i czystości w akademiku pod kątem zabezpieczenia przed koronawirusem?

Sieć Student Depot przygotowała się do epidemii jeszcze przed pierwszym przypadkiem zachorowania w Polsce. Ściśle stosujemy się do aktualnych zaleceń GIS oraz Ministerstwa Zdrowia, często wychodząc o krok dalej.

Pracownicy są wyposażeni w maski, recepcja jest oddzielona przegrodą z pleksiglasu. Do dyspozycji najemców są preparaty dezynfekcyjne, a ochrona dba, aby każdy ich używał po wejściu do obiektu. Mamy również termometry bezdotykowe oraz aktualne dane kontaktowe do szpitali zakaźnych i jesteśmy gotowi wesprzeć naszych najemców o każdej godzinie dnia i nocy.

Przestrzenie wspólne, klamki, windy i inne ryzykowne miejsca są dezynfekowane wielokrotnie w ciągu dnia. Ze względów bezpieczeństwa nie przyjmowaliśmy i nie przyjmujemy osób, które chciałyby u nas odbyć kwarantannę.

Jednocześnie poprzez komunikaty umieszczone w przestrzeniach wspólnych, stały kontakt online i przez media społecznościowe przypominamy o zasadach bezpieczeństwa sanitarnego, podtrzymujemy najemców na duchu i budujemy pozytywną atmosferę w trudniejszych czasach.

 

Czy za coś jeszcze będę musiał płacić?

W Student Depot stawiamy na transparentność, dzięki temu zawsze wiesz, ile zapłacisz za czynsz. Nie mamy żadnych ukrytych opłat. Comiesięczne koszty są jasno przedstawione na stronie przy opisie pokoju oraz w mailu potwierdzającym rezerwację, przez podpisaniem umowy.

 

Czy jest dużo obcokrajowców?

Proporcje są mniej więcej pół na pół, jednak z roku na rok przybywa nam studentów z Polski. Ich rodzice bardzo cenią sobie naszą rodzinną atmosferę oraz bezpieczeństwo, jakie zapewniamy naszym mieszkańcom. W tym roku zwłaszcza spodziewamy się dużo większej liczby najemców polskich.

 

Czy można wybrać współlokatora?

W przypadku, kiedy dwie osoby chcą mieszkać w razem, oczywiście im to umożliwiamy.

 

Co jest na wyposażeniu?

W zależności od typu mieszkania – standardowo jest wyposażone we wszystkie niezbędne meble, w kuchni znajduje się lodówka z zamrażalnikiem oraz dwupalnikowa płyta ceramiczna. W łazience jest WC, umywalka z lustrem oraz prysznic. Nasi najemcy zwykle wolą sami zabrać rzeczy osobiste, jak pościel, ręczniki i zastawa kuchenna.

 

Czy organizowane są spotkania, aby nawiązać nowe znajomości?

Regularnie organizujemy wieczory filmowe, kolacje międzynarodowe, zawody w ping-ponga, spotkania przy grach planszowych, tak więc mieszkańcy mają możliwość poznania bliżej nas oraz siebie nawzajem i wspólnego spędzania czasu.

 

Lobby, Student Depot Gdańsk

 

Przestrzeń relaksu, Student Depot Lublin

 

Studio premium, Student Depot Poznań

 

Jednoosobowe studio Nature, Student Depot Warszawa

 

Jednoosobowe studio Summer, Student Depot Wrocław

 

Siłownia, Student Depot Łódź

 

Sprawdź nas na www.studentdepot.pl

 

 

Komentarze (0)