Nowoczesna inauguracja roku akademickiego na Uczelniach Vistula

Nowoczesna inauguracja roku akademickiego na Uczelniach Vistula

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia Warszawa - Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Nowoczesna inauguracja roku akademickiego na Uczelniach Vistula

W tym roku niemal wszystkie uczelnie wyższe muszą mierzyć się z nowymi standardami kształcenia, jakie narzuca pandemia COVID-19. Akademie Vistula odpowiednio wcześnie przygotowały się do inauguracji roku akademickiego 2020/21, która odbyła się hybrydowo, a wydarzenie było transmitowane on-line.

Trudne warunki towarzyszące inauguracji roku akademickiego nie odebrały jednak uroczystego wymiaru tego wydarzania. Na uroczystości pojawili się wybitni goście: prof. Longin Pastusiak, sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju, pełnomocnik premiera ds. promocji polskiej marki – Andrzej Gut-Mostowy oraz była rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula – prof. Jolanta Żyśko. Zbigniew Gryglas – wiceminister aktywów państwowych – był świadkiem inauguracji dzięki obecności on-line.

Szczególnie ciepło i serdecznie zostali powitani studenci pierwszego roku zarówno Akademii Finansów i Biznesu Vistula, jak i Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Dla nich to wybitnie trudny rok – nie tylko zmieniają środowisko, stają się słuchaczami uczelni wyższych, lecz także muszą mierzyć się z nowymi standardami kształcenia, które wymusza pandemia.

Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula prof. Aleksander Ronikier dodał studentom otuchy i podkreślił, jak ważną, społeczną rolę odgrywają absolwenci kierunków takich jak turystyka i rekreacja, dietetyka czy coaching stylu życia.

Uczelnie Vistula charakteryzują wysokie standardy nauczania, innowacyjne modle kształcenia oraz orientacja na praktykę. Dodatkowo mogą się one poszczycić wieloletnią praktyką w prowadzeniu studiów on-lina, która w obecnych warunkach jest niezwykle ważna.

Retransmisja inauguracji dostępna jest w linku:

https://www.facebook.com/uczelniavistula/videos/3526563540734226

 

Komentarze (0)