Comarch DevRing – konferencja, której nie warto przeoczyć

Comarch DevRing – konferencja, której nie warto przeoczyć

Comarch DevRing – konferencja, której nie warto przeoczyć

Comarch DevRing – konferencja, której nie warto przeoczyć

Konferencja programistyczna Comarch DevRing odbędzie się już 6 listopada. Dlaczego warto w niej wziąć udział? Odpowiedź między innymi zdradził Robert Gurgul – doświadczony Full Stack JavaScript developer i trener! Comarach DevRing to wydarzenie, które pozwala na dzielenie się umiejętnościami oraz kwalifikacjami.

Podczas niego doświadczeni front-end developerzy będą mogli skonfrontować swoje technologie podczas innowacyjnych sparingów on-line!

Dziś front-end uznawana jest za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się specjalizacji. Robert Gugrul zdradza, że w związku z tym należy postawić przede wszystkim na nieustanny rozwój. Jego kariera z programowaniem zaczęła się 20 lat temu i dziś występuje on w roli trenera oraz szkoleniowca. Zwraca on uwagę na cenną kwestię – w przypadku programowania oraz pracy w obszarze front-endu trzeba wciąż dbać o aktualizację wiedzy.

A jaka metoda rozwoju jest najskuteczniejsza? Trudno wskazać jedyną słuszną metodę. Doskonale jest łączyć teorię z praktyką, zadbać o ciągłą pracę dla klientów oraz towarzyszące jej trudności takie jak presja czasu czy zmienne wymagania. Uczyć się również można poprzez obserwację ścieżek rozwoju innych. Ta trudna metoda staje się gwarantem satysfakcji, ponieważ pozwala wnikliwie przyjrzeć się własnej pracy.

Wydarzenia takie jak Comarch DevRing to również doskonała okazja, by zadbać o aktualizację swoich zawodowych kwalifikacji!

Chcesz wziąć udział w Comarch DevRing [online]? Zarejestruj się tutaj.

 

 

Komentarze (0)