Akademia Morska w Szczecinie ogłasza konkurs

Akademia Morska w Szczecinie ogłasza konkurs

Studia Szczecin - Akademia Morska w Szczecinie

Studia Szczecin - Akademia Morska w Szczecinie

Akademia Morska w Szczecinie ogłasza konkurs

Międzynarodowy Konkurs Trendy i Wizje Rozwojowe Morskich Elektrowni Wiatrowych to wydarzenie, którego jednym z organizatorów jest Akademia Morska w Szczecinie. To innowacyjne wydarzenie zostało skierowane do studentów oraz uczniów szkół średnich.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Na początku trzeba wymyślić koncepcję, która pozwoli na rozwój morskich elektrowni wiatrowych. Najważniejsze jest to, by miał on związek z wykorzystaniem morskich farm! Jeśli masz już pomysł, to czas na przygotowanie prezentacji. Na jakie elementy należy zwrócić uwagę?

  • Prezentacja musi zawierać maksymalnie 10 slajdów.
  • Czas prezentacji nie może przekraczać 10 minut.
  • Musi być ona wykonana w języku angielskim.

 

Termin zgłoszeń prezentacji mija 27 listopada! Do II etapu konkursu przejdzie dwudziestu najlepszych autorów. Uczestnicy między 2 a 4 grudnia przedstawiać będą swoje prezentacje podczas wideokonferencji. Studenci zrobią to wyłącznie w języku angielskim. Uczniowie szkół średnich będą mogli wybrać język, w jakim chcą dokonać swojej prezentacji.

Na laureatów konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Studenci i doktoranci mają szansę wygrać nagrody pieniężne, których pula wynosi nawet 10 tys. złotych. Na uczniów czekają nagrody w postaci głośników JBL i wiele innych atrakcyjnych gadżetów.

 

Swoje zgłoszenie z prezentacją wyślij na: konkurs@am.szczecin.pl !

 

Szczegółowych informacji szukaj na stronie Akademii Morskiej w Szczecinie! https://www.am.szczecin.pl/pl/

 

 

Komentarze (0)