Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery na WSPA w Lublinie

Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery na WSPA w Lublinie

Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery na WSPA w Lublinie

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie zorganizowała Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery WSPA. Odbywa się od 23.11. do 01. 12.2020. Na czym dokładnie polega to wydarzenie?

 

  • Promuje świadome planowanie kariery.
  • Zachęca do przemyślanego projektowania ścieżek rozwoju.
  • Pozwala na spotkania z przedstawicielami firm z różnych, dobrze prosperujących branż (m.in. transport, zarządzanie, informatyka, pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna itd.).

 

To wydarzenie adresowane jest do wszystkich szkół ponadpodstawowych. Uczniowie już wtedy mogą zastanowić się nad tym, jak chcą, by wyglądała ich nie tylko intelektualna, lecz także zawodowa przyszłość!

WSPA w Lublinie dąży do tego, by zacieśniać współpracę lubelskiego środowiska akademickiego z przedsiębiorstwami. To pozwala na tworzenie przestrzeni przyjaznej rozwojowi na wielu płaszczyznach.

Ogólnopolski Hybrydowy Tydzień Kariery 2020 jest realizowany w ramach projektu „Wyspa kwalifikacji i umiejętności – Zintegrowany Program Rozwoju Uczelni”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wydarzenie ma oczywiście formę spotkań online w formie wideospotkań czy też transmisji na Facebooku w czasie rzeczywistym.

W ramach wydarzenia organizowane będą różnorodne panele dyskusyjne. Więcej informacji znajdziecie na: https://wspa.pl/

 

 

Komentarze (0)