Konsultacje dla kandydatów na studia aktorskie

Konsultacje dla kandydatów na studia aktorskie

Studia Kraków - Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie

Studia Kraków - Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie

Konsultacje dla kandydatów na studia aktorskie w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

27 marca ruszają bezpłatne konsultacje dla kandydatów na studia aktorskie w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Będą prowadzone w trybie online, przez wykładowców Wydziału Aktorskiego.

Konsultacje skierowane są do wszystkich, którzy marzą o studiach aktorskich oraz pracy w tym ciekawym zawodzie. W ich trakcie kandydaci uzyskają wiele cennych wskazówek, które pomogą przygotować się do egzaminów wstępnych, dowiedzą się jak wyglądają zajęcia, a także pozwolą im odkryć drzemiące w nich predyspozycje.

Konsultacje będą prowadzone indywidualnie przez wykładowców- aktorów i reżyserów polskich scen teatralnych, między innymi: Juliusza Chrząstowskiego, Tomasza Schimscheinera i Krzysztofa Orzechowskiego, dziekana Wydziału Aktorskiego.

Pierwsze konsultacje na studia aktorskie w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, które poprowadzi Juliusz Chrząstowski rozpoczną się w sobotę, 27 marca, o godzinie 16:00. Konsultacje będą organizowane cyklicznie do 5 czerwca. Aby wziąć w nich udział należy zarezerwować wybrany termin.

Więcej szczegółów na stronie internetowej uczelni.

https://aktorstwo.ka.edu.pl

 

Komentarze (0)