Poznaj laureatki Kompasów Vistuli

Poznaj laureatki Kompasów Vistuli

Studia Warszawa - Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie

Studia Warszawa - Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie

Poznaj laureatki Kompasów Vistuli

„Kompasy Vistuli” to konkurs organizowany przez Szkołę Główną Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie, nagradzający najlepszych absolwentów uczelni, odnoszących sukcesy w pracy.

Laureaci każdej edycji dają także przykład innym studentom, którzy te swoje pierwsze, poważne aktywności związane z podejmowaniem aktywności zawodowych mają dopiero przed sobą. W tym roku Kompasy Vistuli otrzymały dwie ambitne kobiety – Aleksandra Dubieniecka i Paulina Zawadzka.

Laureatki – mimo trudnych warunków narzuconych przez pandemię – zadbały o rozwój i pięły się po szczeblach kariery dzięki pracowitości, ale też wiedzy i umiejętnościom zyskanym w trakcie studiów.

Aleksandra Dubieniecka swoją pracę rozpoczęła jako pomoc kuchenna, a dziś zarządza obiektami hotelowymi i gastronomicznymi w Ustce. Uczelnia Vistula bacznie przyglądała się temu spektakularnemu rozwojowi, dlatego też pani Aleksandra zwyciężyła w kategorii Przedsiębiorca i otrzymała swój Kompas!

To jednak nie koniec! Kolejna nagroda powędrowała do Pauliny Zawadzkiej. Co wpłynęło na ten sukces? Pani Paulina stworzyła bowiem od podstaw Dział Sprzedaży Konferencji i Bankietów w Crowne Plaza Warsaw i dziś jest jego kierownikiem. Vistula doceniła jej kreatywność i przyznała Kompas w kategorii Menedżer.

Co wpływa na dynamiczny rozwój zawodowy? Nie tylko ambicja i pracowitość, choć są one niezwykle ważne. Znaczenie mają też kompetencje kształtowane w trakcie studiów na Vistuli. Program Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa jest nieustannie dostosowany do potrzeb pojawiających się na aktualnym rynku pracy.

Warto podkreślić również, że uczelnia ta posiada jedną z najważniejszych akredytacji – THE ICE, która przyznawana jest szkołom wyższym zajmującym się kształceniem przyszłych pracowników sektora turystycznego i rekreacyjnego.

Tegoroczna edycja konkursu odbyła się pod patronatem Polskiej Izby Turystyki.

 

Więcej informacji:

https://www.vistulahospitality.edu.pl/o-nas/absolwenci/konkurs-kompasy-vistuli

 

Komentarze (0)