Rekrutacja na Akademii Morskiej w Szczecinie

Rekrutacja na Akademii Morskiej w Szczecinie

Studia Szczecin - Akademia Morska w Szczecinie

Studia Szczecin - Akademia Morska w Szczecinie

Rekrutacja na Akademii Morskiej w Szczecinie

 

Akademia Morska w Szczecinie uruchamia rekrutację na studia już 4 maja 2021 roku! Na kandydatów czekają kierunki, które pozwolą zaplanować karierę zarówno na morzu, jak i na lądzie. Każdy znajdzie na AMS coś dla siebie – wśród kierunków technicznych i tych związanych z zarządzaniem.

 

Nawigacja, mechanika i budowa maszyn oraz mechatronika to kierunki prowadzone w oparciu o Międzynarodową Konwencję Wyszkolenia Marynarzy – STCW. Ich studenci mogą zdobyć dwa dyplomy: inżyniera oraz stopnia morskiego.

 

Akademia Morska w Szczecinie przygotowała ofertę, która atrakcyjna będzie dla kandydatów o różnorodnych zainteresowaniach. Swoje umiejętności na tej szczególnej uczelni rozwiną przyszli specjaliści zarządzania, programiści czy osoby nastawione na pracę w sektorze IT.

 

AMS oferuje również swoim studentom interdyscyplinarne kierunki, pozwalające na łączenie ze sobą wiedzy i kompetencji z różnych dyscyplin. Do takich propozycji kształcenia można zaliczyć między innymi geodezję i kartografię, geoinformatykę czy oceaotechnikę przygotowującą do pracy przyszłych projektantów statków i jachtów.

 

Akademia Morska w Szczecinie również bacznie przygląda się tendencjom na aktualnym rynku pracy i nieustannie udoskonala swoją ofertę. Kandydaci na studia 2021/22 będą mogli wybierać aż spośród czterech nowych kierunków!

 

 

  • Teleinformatyka jest propozycją kształcenia umożliwiającą szczegółowe poznanie technologii przesyłu danych i zarządzania siecią.

 

  • Inżynieria przemysłowa i morskie elektrownie wiatrowe jest z kolei kierunkiem stworzonym z myślą o osobach, które dostrzegają potencjał płynący ze zdobyczy energetyki odnawialnej. Studenci w trakcie kształcenia zadbają również o rozwój kompetencji biznesowych dzięki kontaktom z przedsiębiorstwami takimi jak Grupa Azoty Police czy PKN Orlen.

 

  • Inżynieria eksploatacji to z kolei kierunek, którego specjalności dotyczą napędów hybrydowych, silników małych mocy oraz napędów jednośladów. Jego studenci otrzymają szansę wszechstronnego rozwoju umiejętności inżynierskich opartych na stabilnych podstawach teoretycznych.

 

  • Automatyka i robotyka o interdyscyplinarnym charakterze, pozwalająca na wykorzystywanie wiedzy inżynieryjnych w sektorze IT. To kierunek lądowy, którego ukończenie da szansę na znalezienie pracy w różnorodnych gałęziach przemysłu.

 

Pełna lista kierunków na rekrutacja.am.szczecin.pl

 

Komentarze (0)