Dzień Kandydata na UAM

Dzień Kandydata na UAM

Studia Poznań - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Studia Poznań - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Dzień Kandydata na UAM

W sobotę, 22 maja, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się Dzień Kandydata. Tego dnia, każdy zdecydowany i niezdecydowany będzie mógł poznać bliżej atrakcyjną ofertę uczelni.

Dzień Kandydata to świetna okazja do tego, aby przedstawić szeroki wachlarz edukacyjnych możliwości uczelni, która już 1 czerwca otworzy nabór na studia. Jak wiele do zaoferowania ma UAM? Wystarczy wspomnieć, że uczelnię tworzy 20 wydziałów i 4 filie, w których na ponad 100 kierunkach, pod okiem ponad 3 tysięcy wykładowców, kształci się 40 tysięcy studentów. Liczby mówią same za siebie, ale organizowany Dzień Kandydata nie będzie służył temu, aby prezentować słupki i wykresy, ale temu, aby w nowoczesnej formie, przy użyciu social mediów wprowadzić w wyjątkową atmosferę uczelni.

 

To, co? W kontakcie!

Już niedługo kandydaci na studia będą podejmować najważniejsze decyzje. Który kierunek wybrać? Jaka specjalność najlepiej odpowie zainteresowaniom? Czego można się nauczyć? Na wszystkie pytania odpowie Portal Kandydata, zawierający informacje na temat kierunków, programów, inicjatyw studenckich, czy zasad rekrutacji. Za jednym kliknięciem można dowiedzieć się wszystkiego, co potrzebne do tego, aby wybrać skrojony na miarę kierunek.

Czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Aby być na bieżąco wystarczy dołączyć do społeczności UAM, za pośrednictwem najpopularniejszych kanałów mediów społecznościowych. Uczelnia dostępna jest na Facebooku, Instagramie, Twitterze. Prowadzi profil na portalu Linkedin, a nawet kanał na YouTubie!

Każdy, kto dołączy do grona subskrybentów, raz w miesiącu otrzymywać będzie skrót najistotniejszych informacji dotyczących rekrutacji, oferowanych kierunków, czy prowadzonych warsztatów. Warto również nastawić uszu i przy użyciu serwisu Spotify odwiedzić „Naukową dzielnicę” – skarbnicę wiedzy w formie podcastów.

Dzień Kandydata: https://www.facebook.com/events/468763474321157

 

 

Komentarze (0)