Dołącz do rekrutacji! Zostań studentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie!

Dołącz do rekrutacji! Zostań studentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie!

Studia Rzeszów - Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Studia Rzeszów - Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

Dołącz do rekrutacji! Zostań studentem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie!

Do 31 lipca potrwa pierwsza tura rekrutacji na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Kandydaci mogą aplikować na dobrze znane kierunki, jak również zupełnie nowe propozycje edukacyjne.

 

Oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oferuje nowoczesne kierunki i specjalności, których programy kształcenia dostosowane są do potrzeb i zainteresowań studentów oraz wymagań współczesnego rynku pracy. Katalog edukacyjny zawiera kierunki polskojęzyczne i anglojęzyczne, z których większość realizowana jest zarówno w formie stacjonarnej, jak i niestacjonarnej.

W gronie kierunków dobrze znanych, które od lat widnieją w ofercie dydaktycznej uczelni i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem znajdują się między innymi: Informatyka, Zarządzanie, Kosmetologia, czy Filologia angielska, natomiast tegoroczną nowością jest Komunikacja cyfrowa, prowadzona na studiach pierwszego stopnia.

Od najbliższego roku akademickiego wiele kierunków rozpocznie kształcenie na nowych specjalnościach. Wśród nich znajdują się między innymi: Nowoczesne zarządzanie w biznesie, Business Intelligence w zarządzaniu, czy Zarządzanie projektami w organizacjach- na kierunku Zarządzanie, Produkcja gier wideo oraz Inżynieria danych- na kierunku Informatyka, Wizualizacja i efekty specjalne oraz Projektowanie interaktywne- na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna.

Ponadto, w ramach kierunku Informatyka kandydaci będą mogli obrać odrębną ścieżkę kształcenia – Cyberbezpieczeństwo, prowadzoną wyłącznie w trybie stacjonarnym, na którą rekrutacja rozpocznie się w styczniu przyszłego roku.

Na kandydatów na anglojęzyczne ścieżki kształcenia czeka równie bogaty wybór dyscyplin, między innymi: Management, Computer Networks, General Aviation, Data Science, czy Game Design and Development.

 

W jaki sposób zapisać się na studia?

Proces rekrutacji na studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania prowadzony jest przez Internet, poprzez nowoczesny system rekrutacji online, umożliwiający szybsze wypełnianie niezbędnych formularzy oraz kompletowanie potrzebnych dokumentów, które można złożyć osobiście, w siedzibie uczelni, bądź za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

Co warto podkreślić, szeroki program stypendialny oraz program wspierania najzdolniejszych studentów pozwala na obniżenie czesnego o 50%, a nawet o 100%. Co równie istotne, studenci mogą ubiegać się o obniżenie kwoty czesnego już od początku studiów.

Więcej informacji o naborze na studia można uzyskać na stronie internetowej uczelni oraz kontaktując się z Działem Rekrutacji, dzwoniąc pod numer: 17 866 11 88 albo 17 866 11 99, bądź wysyłając maila pod adres: rekrutacja@wsiz.edu.pl

Szczegółowa oferta dydaktyczna dostępna jest na stronie internetowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

https://wsiz.edu.pl/stud-i-stop/

 

Komentarze (0)